Veselka se změnila v tragédii: Svatebčan střelil omylem ženicha do hlavy

Autor: lm - 
4. května 2016
23:29

Měl to být nejšťastnější den jejich života, ale namísto toho se veselka rázem změnila v tragédii. V indickém Novém Dillí svatební host omylem při slavnostním střílení do vzduchu trefil do hlavy ženicha.

Veselka v indickém Novém Dillí se změnila v boj o život. Při slavnostní salvě jeden ze svatebčanů omylem střelil do hlavy ženicha. Děsivý výjev zachytil jiný host na kameru.

Na záběrech je vidět šťastný ženich slavící s hloučkem nejbližších a u něj stojí muž s pistolí v ruce, který se chystá vystřelit na počest novomanželů. Svatebčanova pistole ale vystřelila zrovna ve chvíli, kdy byla namířena na ženicha.

Ženich jako zázrakem přežil, ale jeho stav je podle amerického kanálu Fox News velmi vážný. Podobné tragické incidenty bohužel nejsou na indických veselkách nic ojedinělého, i když země slavnostní střelbu zakázala.

Video  Svatebčan omylem postřelil ženicha na indické veselce  - YouTube

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud