Roční holčička prohrála boj s rakovinou. Její táta si ji před smrtí na oko vzal

Autor: shp - 
4. května 2016
22:31

Když lékaři zjistili, že má na mozku neoperovatelný nádor, dali jí jenom dva dny života. Teprve roční Poppy-Mai Barnard z britského Thetfordu v Norfolku přitom už jako malinká byla fascinována svatbami. Její tatínek si ji proto na oko vzal za ženu, aby si vyzkoušela, jaké je to být nevěstou. Teď už je nebohá holčička v nebi.

Nádor měla dívenka přímo za okem, lékařům tak bylo hned jasné, že ho chirurgicky odstranit nemohou. I když Poppy-Mai podstupovala chemoterapie, bylo jasné, že ji nezachrání. Tatínek Andy (31) se proto rozhodl, že jí uspořádá svatbu, jakou si přála zažít v dospělosti a kterou znala jenom z televize.

Obřad proběhl v polovině března, když lékaři odhadovali, že jí zbývají pouze dva dny života. Poppy-Mai nakonec bojovala další dva týdny. Pak ale začala být ospalejší a stále unavenější. V úterý vydechla roztomilá a usměvavá holčička naposledy. Její rodiče jsou z toho zdrcení.

Stalo se to, když ji zrovna maminka hladila po hlavě. „Poppy-Mai, naší překrásné princezně dnes narostla andělská křídla. Byla v mém náručí, když ji maminka hladila po hlavě. Už teď mi tak chybí,“ napsal zdrcený tatínek na Facebooku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

sores ( 5. května 2016 13:53 )

Pokud si bere k sobě bůh jen ty hodné jak se říká, tak je tedy lepší být kretén,zloděj,lhář a podvodník a dožiji se nádherně vysokého věku!

rentierskej ( 5. května 2016 13:38 )

a neměl třeba bůh dovolenou? (aniž bych zlehčoval smrt toho prcka).

.krakonos5oo. ( 5. května 2016 11:58 )

Nenapadlo tě náhodou, že by to mohla být kritika toho, na čem pleskáci vydělávají peníze? Na chytrého mrkni, do hloupého kopni.

zkratik ( 5. května 2016 11:32 )

říkaj,že Bůh si k sobě bere ty hodný

sores ( 5. května 2016 10:59 )

 Jak by to vysvětlil farář! pokud ten všemohoucí od slova může vše existuje proč dopustí aby nevinné dítě které nikomu neublížilo zemřelo tak záhy??? A rodiče mají celoživotní bolest??? Kde byl bůh a jak se na to může dívat aby trpělo dítě???????? Tak to by mě moc zajímalo vážení věřící!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud