Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Donald Trump údajně znásilnil exmanželku Ivanu! Britský dokument znovu otevřel starou kauzu

Autor: rc - 
28. ledna 2016
21:42

O pořádný počet politických bodů by mohl přijít miliardář Donald Trump (69). Kontroverzní kandidát na prezidenta USA založil svou kandidaturu na tom, že ve svém soukromém životě nemá oproti soupeřce Hillary Clinton (68) co skrývat. Ovšem, jeho neposkvrněnou pověst by mu teď mohl pošpinit dokument britské stanice Channel 4. Ten se totiž hlavně zaměřuje na kauzu, která vypukla mezi ním a exmanželkou Ivanou (66). První manželka amerického miliardáře tvrdila, že ji znásilnil.

Volby na prezidenta USA jsou pomalu za dveřmi, a tak je čas, aby všichni kandidáti získali na svou stranu co nejvíce příznivců! Horkému kandidátovi Donaldu Trumpovi by však pár voličů mohla odradit znovu otevřená kauza o znásilnění.

Americký miliardář byl nařknut ze znásilnění svou exmanželkou Ivanou Trumpovou, s níž se rozvedl v roce 1992. Ta v začátcích rozvodového řízení v roce 1990 svého tehdejšího manžela a vlivného podnikatele obvinila z toho, že ji znásilnil. K znásilnění mělo dojít v roce 1989 poté, co podstoupil bolestivou plastickou operaci, kterou provedl její chirurg a měla mu zakrýt pleš.

Ovšem později svá slova o znásilnění vzala zpět a řekla, že se během pohlavního styku cítila zneuctěna a ne znásilněna. O změně Ivanině výpovědi se zmínil online magazín The Beast a na kauzu se také zaměřuje dokument Šílený Donaldův svět britské stanice Channel 4.

Údajné znásilnění popsal také ve své knize Ztracený magnát: Mnoho životů Donalda J. Trumpa Harry Hurt III v roce 1993. Ten dokonce sexuální napadení popsal doslovně. „Tvůj zatracený doktor mě zničil,“ křičel údajně Trump na svou manželku před tím, než z ní strhal oblečení a znásilnil ji.

Trump veškerá obvinění v roce 1993 popřel a Hurta nařkl, že všechno v jeho knize je lež a že nemá žádný talent.

Sexuální napadení popírá i jeho mluvčí. „Je to událost, o které se hodně dřív psalo, ale je to stará zpráva a nikdy se to nestalo,“ řekl DailyMailu. „Je to standardní právní technika, která byla použita jen k získání více peněz od pana Trumpa, a to zejména proto, že měl neprůstřelnou manželskou smlouvu,“ uzavřel.

djaba ( 29. ledna 2016 23:15 )

A vláčky jsou kde , to jistěš si je polil , on.

ejvm1712 ( 29. ledna 2016 09:11 )

Koho v Česku zajímá jedno z a p r c á n í skoro před třiceti lety kdesi v milionářském sídle mezi manželi?

dzambulka007 ( 29. ledna 2016 02:47 )

Mončičák je hezčí?

rumungro ( 29. ledna 2016 02:05 )

Je to obchodník,tak tomu sedláckýmu hantecu amíci fandí.Navíc,žádnej obchodník nechce válku.Překáží pouze zbrojařské loby a sjednocovateli církví velkému Opu.

okolonas ( 28. ledna 2016 23:38 )

Trump ji je vyyžužlal zvětši si fotku, to by mě zajímalo co se retušovalo na jeho rypáku a Ivany uchu, rozmatlané fleky

Zobrazit celou diskusi