Vůdce ISIS znásilňoval chlapce (15): Mladíka popravili, islamista žije

Autor: lm - 
4. ledna 2016
23:23

Za homosexualitu ho odsoudili k smrti! Zvrhlí fanatici z ISIS popravili 15letého chlapce, který byl údajně gay. Vlastního velitele, který chlapce znásilnil, ale nechali žít.

Mladého chlapce islamisté svrhli ze střechy poté, co ho odsoudili k trestu smrti za homosexualitu. Poprava se odehrála v Sýrii a pozorovaly ji desítky místních. Zvrhlí fanatici ale tak nějak zapomněli na svého velitele, který chlapce znásilňoval.

Podle britského serveru MailOnline chlapec bydlel v domě s prominentním vůdcem ISIS Abu Zaidem al-Jazrawim, který ho využíval k uspokojení svých choutek. Toho islamisté pouze zbavili hodností a poslali ho do první linie na iráckou frontu. Život mu ale nevzali.

Jde zřejmě o další brutální popravu vykonanou ISIS v posledních dnech. Včera pak Islámský stát zveřejnil video, v němž oznamuje údajnou „popravu“ pěti britských špionů a vyhrožuje premiérovi Davidu Cameronovi za jeho podíl na bombardování Sýrie. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jerry ( 5. ledna 2016 06:54 )

A Merkelová stále tajně doufá, že dojde i na ní.

prycsnima ( 5. ledna 2016 01:27 )

A v nemecku se na Silvestra prepadavalo a znasilnovalo.A kdo ze to byl ? To si kazdy muze domyslet!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud