Hledám své brášky-trojčata, prosí žena na Facebooku. Její rodiče se jich museli vzdát

Christina Wilcox pátrá po svých brášcích.
Christina Wilcox pátrá po svých brášcích.  (Autor: Facebook)
Autor: shp - 
29. prosince 2015
05:20

Když byli ještě náctiletí, narodili se jim chlapečci – trojčátka. Cynthia (61) a Brian Bushovi však byli donuceni se jich kvůli útlému věku vzdát. Teď ale prahnou po tom, aby je našli. Pomáhá jim v tom i jejich dcera, sestra trojčat Christina Wilcox (36), která po brášcích pátrá na Facebooku. Její prosbu už sdílelo více než 5 tisíc lidí.

Smyslem je dosáhnout nějakého uzavření,“ vysvětluje Cynthia, která se musela svých dětí vzdát, protože otěhotněla v šestnácti letech a její rodiče byli tímto faktem zostuzeni a donutili ji dát děti k adopci.

Žiju s tím už tak dlouho…“ dodává zoufalá matka, která měla s manželem později další tři děti, ale díru ve svém srdci již nikdy nezaplnila. Christina, její dcera, se nyní snaží bratry najít prostřednictvím sociální sítě.

Na Facebooku zveřejnila fotku se vzkazem, že hledá své brášky, kterou lidé sdílí jako diví. Rodině to dává naději, že by se se ztracenými syny mohli opět setkat. Po ničem jiném stejně netouží.

Here is my new post with updated information. Please share it as much as you can. Thank you so much ❤

Posted by Christina Wilcox on Monday, December 28, 2015

Zní to ohraně, ale vždycky jsem cítila, že v mém životě něco chybí a vždy jsem přemýšlela nad tím, co to je,“ prohlásila Wilcox. Rodina si původně myslela, že chlapci byli dáni k adopci společně, ale možná byli nakonec rozděleni do několika rodin. To pátrání ztěžuje.

sakajeva ( 29. prosince 2015 09:10 )

Já spíše odsuzuju ten Americký způsob adopce dětí. Neumím si představit, že by moje 16ti letá dcera porodila trojčata a já bych se cítila zostuzená. Bylo by pro mně samozřejmé děti vychovat. V Americe se takovýmto hodně mladým lidem děti berou a dávají k adopci zcela běžně, takže dnes je tam velké množství lidí, kteří hledají svou biologickou rodinu. Tento divný zvyk je nejspíš pozůstatkem zvyků původních obyvatel Ameriky, kteří vyměňování dětí běžně praktikovali. Když se potkaly dvě Indiánské, nebo Eskymácké rodiny, často si vyměnily mimina. Bylo to proto, že lidí bylo málo a rodina potřebovala novou krev, to ale dnes neplatí, že.

dumik ( 29. prosince 2015 08:57 )

odsuzuju jako špatné tohle hledání, narušuje jiným soukromí. a upřímně řečeno, já bych se na rodiče, kteří mne dali ka dopci, ať již z jakýchkoliv důvodů,. vykašlal - předpokládám, že bratři SVÉ skutečné rodiče (nikoliv zploditele) už mají.

Zobrazit celou diskusi