Expřítel vražedkyně v bikinách: Čeká na ni už rok a půl! Jinou ženu neměl

Autor: shp - 
10. prosince 2015
10:32

Právě on pomohl Márii Kukučové pláchnout ze Španělska, kde zastřelila exmilence v jeho luxusní vile. Několikrát kvůli tomu musel k soudu, ale byť ho z ničeho neobvinili, ránu kvůli případu blonďaté vražedkyně svalovec Peter utržil přesto velikou. Vypadá to, že se z rozchodu, který zapříčinilo její uvěznění, nemůže stále vzpamatovat. Podle kamaráda od té doby stále neměl ženu. Že by na Máriu stále čekal?

Mária podle španělské policie zavraždila svého britského exmilence Andrewa Bushe (†48) a utekla. Tím, kdo jí přispěchal do slunné země na pomoc jako první, byl právě Peter, který blondýně pomohl dostat se na Slovensko do Nového Města nad Váhem, kde se Mária přihlásila na policii.

Peter a Mária se do sebe zakoukali na sociální síti. Byla to láska na první pohled, tedy klik. „Petrovi se velmi líbila, byl do ní poblázněný a chtěl ji za každou cenu. Spolu však byli jenom velmi krátce,“ řekl Čas.sk Peterův dobrý kamarád. Zamilovaná dvojice toho však stihla za krátkou dobu hodně.

Oplétačky s policií měl i Peter. „Vyslechli ho v souvislosti s tím, jak Márii pomohl na Slovensko. Jinak s tím neměl nic společného,“ dodal kamarád. Od osudného útěku Márie na Slovensko však zůstal sám. Sporadicky si však stále píšou dopisy. Vypadá to, že na ni stále nemůže zapomenout, i když city za tu dobu ochladly.

Už to není taková láska, už je tam více než rok. Peter od té doby neměl ani žádnou ženu. Je sám, chodí cvičit, pracuje a občas se jde bavit s kamarády. Jestli bude na Márii čekat, to nedokážu říct,“ uzavřel Peterův kamarád.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

vseznaleksenior ( 5. června 2016 08:34 )

ratel... Mne opravdu udivuje, ze muzete byt takovi zli... V klriminale si asi neskrtne, leda s dozorcem

setroseuros ( 27. května 2016 16:40 )

evidentne to hrala na dve strany. A blbej kluk na ni cekal a ceka! Snad si nemysli, ze tahle zlatokopka i kdyby ji pustili, se uspokoji s jeho rekneme tak 500e mesicneho! Ta pí chala extra ligu.

koko61 ( 10. prosince 2015 12:08 )

Nás asi tak zajímá slovenská čůza

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud