Vražedkyni v bikinách čeká to nejhorší vězení: Za mřížemi bude s mafiány a zabijáky!

Autor: shp - 
28. května 2014
18:56

Slovenskou modelku Máriu Kukučovou (24), podezřelou z vraždy milionáře a jejího expřítele Andrewa Bushe (†48), čeká ve Španělsku ta nejhorší vazební věznice v zemi. Obrovský komplex v městečku Alhaurín de la Torre je již roky přeplněný vězni, mezi kterými nechybějí sérioví vrazi nebo mafiáni.

Mária s milionářem v době, kdy byli šťastní.Mária s milionářem v době, kdy byli šťastní. | Facebook.com
Z vězení postaveného v roce 1991 se dosud nikomu nepodařilo utéct. Kukučovou deportovali ze Slovenska do Španělska téměř před týdnem. Novému Času se podařilo zjistit, že sličná blondýnka skončí za mřížemi vězení blízko Malagy, odkud bude převážena na soudní jednání do města Estepone. Právě v něm měla podle policie zabít milionáře a utéct zpět na Slovensko.

Věznice je známá v celé krajině především proto, že jí prošli obvinění ve velkých korupčních skandálech, které sledovalo celé Španělsko. Převahu tu mají muži, kteří tráví čas v pěti blocích. Ten šestý patří ženám. Kukučová se za mřížemi rozhodně nudit nebude. Může navštívit posilovnu nebo se vyučit krejčířkou. Součástí vězení je zdravotní středisko a dokonce bazén.

Nový právník Kukučové Fernando Piernavieja Niembro patří mezi špičky v oboru, ale neví, kde se jeho klientka v současnosti nalézá. Modelka se však může těšit ve vazbě na návštěvy. „Speciální osobní návštěvy tu jsou povolené dvakrát měsíčně. Jedna rodinného a jedna intimního charakteru,“ řekl zdroj Novému Času.

salto ( 30. května 2014 09:40 )

Není to jedno kdo ji bude šu.kat?

fotrpjotr ( 29. května 2014 05:03 )

Určitě nezapmněla na venušiny kuličky.

abcdefghijkl ( 28. května 2014 23:10 )

Šuk jen jednou měsíčně? No to ji zabije

tomik007 ( 28. května 2014 19:37 )

Tak to bude zase jako doma

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud