Bídné krysy z ISIS střílely v pařížském klubu do vozíčkářů!

Autor: shp - 
14. listopadu 2015
17:47

Celý život se jim lidé posmívali a házeli jim klacky pod nohy, které nemohli používat jako normální lidé. Vozíčkáři toho zažili za svůj život už dost, ale ti, kdo zamířili na koncert deathmetalové formace Eagles of Death Metal v pařížském klubu Bataclan, zažili hotové peklo na Zemi. Bohužel chvíli před svou smrtí. Stali se totiž snadnými cíli bídných teroristů ISIS, kteří je popravili bez slitování.

O děsivém cíli teroristů informoval portál listu The Telegraph. Slečna Wilson z New Orleans, která se koncertu skupiny zúčastnila, popsala, co se uvnitř dělo. Podle ní měli vozíčkáři na koncertu vyhrazené místo.

A právě sem naběhli teroristé a bez slitování začali do vozíčkářů pálit. Fyzicky postižení neměli šanci uniknout. Než rozpohybovali své vozíky, trefily je kulky vypálené z kalašnikovů teroristů.

Tento čin nevypovídá o ničem jiném než o krutosti a podřadnosti teroristů. Nezabíjí lidi, kteří je ohrožují, zabíjí nebohé a bezmocné, aby nahnali strach všem. Celý svět však vyjadřuje soucit a podporu Francii, takže přestože došlo ke krveprolití, ISIS získal jen další nepřátele.

gabreta ( 9. prosince 2015 19:00 )

Že krysy z ISIS stříleli do vozíčkářů, to Blesk dá do titulku. Ale když kuní ksicht Drábek, za souhlasného pokyvování chemika Kalouska, ubral vozíčkářům peníze a dostal je na hranici bídy, to Šmuclerku nechalo chladnou!!!

19jirka74 ( 15. listopadu 2015 09:54 )

To není ani na chocholouška. Blbí komouši drží Asada u moci a tohle jsou důsledky. Už nevládne své zemi a lidé mu utíkají.

jiri.k ( 14. listopadu 2015 23:51 )

Tak nebál bych se tvrdit, že fašizmus, byl proti islámu holubiččí ideologií.

pekaaaros ( 14. listopadu 2015 22:21 )

ježiš a kdo co čekal? že řeknou "aa to jsou vozíčkáři, to je srabácký, ty necháme!" Bože můůůj. vy fakt žijete v nějakým světě usměvavé paní učitelky nebo co. Jeden politolog nedávno řekl, že proti těm, co nemají žádný pravidla, se musí bojovat taky bez pravidel. jinak se nemůže vyhrát. musíme proti nim bojovat bez pravidel. bez humanity a lidskosti. protože jinak jsme v pi... ale kdy si to sakra uvědomíme? Já myslím, že až ve chvíli, kdy naběhnou do nějaké mateřské školky a vystřílej nám naše děcka. jinak jsme fakt úplně slepí a naivní. totálně mimo jsme. ale totálně.

balika ( 14. listopadu 2015 19:49 )

USA drží Merklovou pod krkem skrzeva Volkswagen.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud