Superletadlo přepraví 615 pasažérů! Emirates přestavili Airbus A380

Autor: bop - 
12. 11. 2015
22:30

Emiráty představily světu žhavou novinku: v Airbusu A380 získali prostor navíc, když z letadla odstranili první třídu. Když vzniklé místo zaplnili klasickými sedačkami, získali dohromady neuvěřitelných 615 sedadel. To je zatím nejvíc, kolik kdy letecké společnosti nabízely.

V novém typu letadla nenajdete žádnou první třídu a i byznysová je oproti dřívějšku značně omezena. Díky tomu se na palubu letounu vešlo o 130 míst více. A získali tak světový rekord. Celkový počet 615 možných pasažérů je zatím nejvyšší, jaký letecké společnosti nabízejí.

Pokud máte tuto společnost rádi a potrpíte si na luxus, nemusíte truchlit: ekonomická třída letecké společnosti Emirates je jedna z nejlépe hodnocených na světě a najdete tu také jedny z největších obrazovek. Do business class se díky místu navíc vešel dokonce i malý bufet. Zážitek z letu by tedy neměl být nijak zhoršen.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tajna1509 ( 12. listopadu 2015 22:51 )

 uroven teto spolecnosti je uzasna byla jsem vice krat v Dubaji a letet s nimi je nadhera uz jen tim ze vam donesou vlhke latkove uubrousky po vzletnuti nez vam donesou jidlo a po jidle totez moc rada letam s Emirates team celou dobu o vas pecuji

Zobrazit celou diskusi
Další videa