Sedmičlenná rodina spí v jedné posteli, otec ji vyrobil sám

Autor: ČTK, haj - 
18. 10. 2015
09:58

Manželský pár z amerického Texasu již byl unavený tím, jak během noci jejich potomci courají k nim do ložnice a zase se vrací do vlastních postelí. Rozhodli se proto pro neobvyklé řešení: otec sestavil z nábytku Ikea jakousi členěnou velkopostel, do které se vejde celá sedmičlenná rodina.

Elizabeth a Tom Boyceovi z Texasu tvrdí, že společná velkopostel zatím vyhovuje všem a děti by to ani jinak nechtěly. Pokud by si to ale některé z nich časem rozmyslely, noční uspořádání tomu prý přizpůsobí.

Rodina Boyceových hodně cestuje a o svých mnohých dobrodružstvích vypráví i na svém blogu, kde netradiční způsob nocování představili. Elizabeth je portrétní fotografka a otec v domácnosti. Právě on bere děti často na výlety, během nichž začali všichni spát pospolu. Po návratu domů ale nastaly problémy: děti nechtěly spát ve svých pokojích a přicházely v noci za rodiči.

Matka popisuje neustálé vracení potomků do jejich vlastních loží jako „slzy a boj“. Děti se dokonce občas uvelebily v rodičovské ložnici na podlaze. „Prostě jsme se chtěli vyspat,“ říká Elizabeth, které zřejmě původní systém vadil nejvíce. Její manžel Tom je totiž postižený a občas mu bývá v noci špatně. „Takže jsem mu pomáhala, do toho kojila, honila děti zpět do jejich postelí, konejšila batole vzbuzené ostatními dětmi. Bylo to šílené,“ vzpomíná.

Boyceovi mají dohromady pět ratolestí a všechny teď spí s nimi v jedné místnosti. Roční Elijah usíná v centrální části postele spolu s rodiči, tříletý Owen a jedenáctiletý Zack spí po stranách, přičemž Zack má kvůli soukromí u lůžka závěs. Nad Zackem a Owenem nocují sedmiletý Ben a devítiletá Izzy. Všichni přitom chodí spát v různý čas. Prý to ale není pro rodinu žádný problém a děti se navzájem se údajně ani nebudí, neboť každé z nich má do svého pelíšku „snadný přístup“.

Pokud jde o sexuální život, dům má prý teď plno prázdných pokojů, které slouží jako šatna či herna, v nichž lze učinit zadost manželskému životu. „Sex se přece nemusí odehrávat jen v posteli. Dokazuje to ta spousta šestnáctiletých, kteří končí na zadních sedadlech aut,“ nechala se slyšet Elizabeth.

Doporučujeme
moist ( 18. října 2015 13:15 )

Hezke to maji, ale nechtela bych rano zazit ten vzduch po sedmi lidech v jedne mistnosti, ten se da asi krajet

xxxx678 ( 18. října 2015 12:32 )

My to stejné.Jen bys měl prohodit pořadí.Manželka,já a pes

nyxx ( 18. října 2015 10:33 )

Být to v Norsku, tak už jim ty děti seberou.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa