Dívka plácala kamarádku mrtvou rybou po zadku, ploutev se jí zabodla do nohy

Autor: haj - 
12. 9. 2015
15:47

Na internetu se objevilo bizarní video, na kterém dívka pronásleduje svou kamarádku s mrtvou rybou v ruce a poté jí zdechlinu hodí na nohu. Ploutev se ale dívce do nohy zabodne a nejde vyndat. Mladé ženě tak z nohy visí ryba, což se všem okolo zdá zábavné, jen jí ne.

Video se tváří nejprve jako nevinný záznam letních radovánek dvou mladých dívek v bikinách na pláži v Americe. Jedna ze slečen svou kamarádku Tinu škádlí mrtvým sumcem a nedá se odradit ani poté, co se dá dívka před ní a rybou na útěk.

Za okamžik ji ale dohoní a rybou ji jemně plácá po zadku. Jenže v okamžiku se žertík zvrhne, když se ploutev sumce zapíchne Tině do stehna.

Nejprve se to zdá dívkám vtipné, jenže rybu nejde vytáhnout. Sumci mají totiž v ploutvích ozubené ostny, které se dají jen stěží odstranit, pokud se zachytí o kůži. Na pomoc přichází několik dalších přátel, ale nikomu se nedaří prekérní situaci vyřešit.

Video Dívka zabodla kamarádce rybu do nohy. - Youtube.com
720p 480p 360p 240p

Tina navíc začne panikařit a dělá se jí zle. „Dostanu z toho nějakou zas***ou nemoc!“ rozčílí se dívka. Po chvíli se zase nechává slyšet: „Budu zvracet.“

Někteří z přihlížejících navrhují zavolat zdravotnickou pomoc, jiní navrhují sumce vytrhnout násilím. Později se dívka položí na zem a její kamarádi bolavé místo ledují. Ke konci nahrávky někdo dostane nápad nalít do rány čistou vodku. Jak rybu nakonec odstranili, už na videu zachyceno není.

 

Doporučujeme
hasmen ( 12. září 2015 23:51 )

Ach ty titulky... Člověk by si myslel,že se jí to zabodlo do ***... ale to je celej Blesk.

junkiexl ( 12. září 2015 17:22 )

Ze se nestydis Blesku, z a s i r a t internet takovymi non nieuws.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa