Neuvěřitelná náhoda: Po mnoha letech svedla dohromady odloučené sestry

Sestry svedla dohromady náhoda (ilustrační foto)  (Autor: Shutterstock)
Autor: ČTK - 
13. října 2015
07:12

Neuvěřitelná náhoda svedla dohromady po mnoha letech dvě sestry původem z Jižní Koreje, které jako malé děti adoptovaly nezávisle na sobě dvě americké rodiny. Ženy, které pracují jako zdravotní sestry, se po desítkách let potkaly v jedné floridské nemocnici.

Ženy ve věku 46 a 44 let upoutala nápadná podoba; pak si vyprávěly o téměř stejném osudu, který je v životě potkal.

Hlavně ta starší vzpomínala s bolestí, že měla sestru, o níž pak už nic nevěděla. A jako první pomyslela na to, jaká by to byla náhoda, kdyby byly příbuzné. "Připadalo mi to příliš krásné, než aby to byla pravda. Ale nedalo mi to a naléhala jsem, abychom podstoupily test DNA, abychom měly klid," svěřila se Holly Hoyle O'Brienová, rozená jako Sinová listu The Sarasota Herald-Tribune.

Výsledky byly překvapivé. "Byla jsem v naprostém šoku, krve by se ve mně nedořezal," reagovala mladší Meagan Hughesová. "Třásla jsem se, byla jsem v úplné extázi. V hloubi duše jsem věděla, že moje sestra někde je," doplnila ji starší O'Brienová.

Sestry mají nyní v plánu strávit společnou dovolenou. A starší, která je bezdětná, se těší na to, že seznámí se svými dvěma neteřemi.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa