Mexičan se chce zapsat do Guinnessovky: Jeho penis měří 48 centimetrů

Autor: Veronika Kynclová - 
30. srpna 2015
20:21

Říká se, že na velikosti nezáleží. Pokud ale váš penis měří 48 cm, rozměry »trochu« řešíte. „Ženy se bojí mít se mnou sex,“ zoufá si Mexičan Roberto Esquivel Cabrera (52), který je přesvědčený, že má nejdelší penis na světě.

Jeho úd ho ale omezuje i v jiných případech. „Beru to jako postižení, nemůžu ani normálně pracovat. Přál bych si, aby mě prohlásili za invalidu a dávali mi důchod,“ říká Cabrera.

„Končí mi až daleko pod koleny, a když ho ženy vidí, berou nohy na ramena,“ popisuje své strasti muž z mexického státu Coahuila.

Jeho cílem je, aby úctyhodnou délku penisu uznala i Guinnessova kniha rekordů. A aby o jeho mužství nikdo nepochyboval, podstoupil Cabrera vyšetření v nemocnici a při té příležitosti si tam nechal úd i zrentgenovat. „Chtěl jsem, aby lidé věděli, že je můj penis pravý,“ vysvětluje, co ho k tomu vedlo.

Oficiální světové prvenství si drží Jonah Falcon (48). Jeho penis měří 34 cm! Američan si přeje, aby mu ho po smrti uřízli, zakonzervovali a uložili v muzeu penisů v islandském Reykjavíku.

„Menší bych ale nechtěl, zvykl jsem si,“ říká. „Dostal jsem i několik nabídek na porno, ale odmítl jsem je,“ dodává muž, kterého několikrát dokonce zastavili kvůli ohrožení bezpečnosti, jelikož si mysleli, že má v kalhotách výbušninu...

kaisser ( 31. srpna 2015 21:35 )

to kdyby viděli to moje .... http://adf.ly/1NWVi9

vrahrychtar ( 31. srpna 2015 05:19 )

ja bych si odnej pulku koupil..

delviar ( 31. srpna 2015 04:07 )

gabreta ( 31. srpna 2015 03:32 )

Přesně. Tomu kdyby se postavil, tak omdlí, protože by se mu odkrvila hlava!!

nojasne ( 30. srpna 2015 22:49 )

V jakým pozoru ? Tohle se snad nedá postavit, vždyť by ho to mohl převážit dopředu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud