Tyto linky pražské MHD pojedou i během stávky
Kvůli stávce dopravních odborů nebude možné ve čtvrtek využít zdaleka všechny spoje pražské MHD. Níže naleznete chytrý přehled, které spoje pojedou, případně jak budou omezeny.
AUTOBUSY
Tyhle pojedou:
110, 165, 206, 220, 221, 223, 232, 240, 251, 263, 269, 293, 295, 296, 297,
302 – 304, 306 – 311, 313 – 321, 325 – 328, 331 –
333, 335 – 339, 341 – 346, 348, 350,
353, 356, 358, 361, 362, 367, 368, 370 – 377, 379 –385, 387, 390, 391, 397,
398, 401 – 407, 409 – 423, 425 – 430, 433, 435, 437 – 441, 443, 444, 446 – 449, 451,
456, 461 – 463, 465, 469 – 473, 477, 478, 484, 488 – 492, 494, 495.
* Linka 269 pojede přes Černý Most, Rajskou zahradu a Lehovec, více spojů
* Linky 263 je vedeno až do Štěrbohol a Dolních Počernic
* Linky 317 a 321 pojedou přes Zbraslav
* Linka 348 pojede přes Ďáblice
* Linka 367 pojede přes Horní Počernice
* Linky 382 a 383 pojedou přes Nedvězí a Kolovraty
Alespoň částečně zajištěn provoz ostatními dopravci
* linky 103 (8:30 – 15:00), 106, 109, 120, 158, 162 (8:00 – 13:30), 169 (8:00 – 13:30),
172, 184, 213, 241, 261, 265, 266, 340, 347, 351 (9:00 – 13:00), 364, 365 (9:00 – 13:00),
366, 378 (8:30 – 14:30).
TRAMVAJE
Jasné je, že tyto linky nevyjedou: 4, 5, 6, 8, 15, 16, 21 a 36. Další vyjedou pouze v době špičky nebo podle dostupného počtu řidičů. Alespoň v to doufá dopravní podnik...
LODĚ
* V provozu budou také vltavské přívozy
* Speciální lodní linka X 21 bude v provozu od 05:00 do 20:00 Pojede v trase z Nádraží Modřany na Palackého náměstí.
VLAKY
V provozu nebudou vlaky ČD, částečnou náhradou budou mezi 4:30 – 23:00 autobusy ve zhruba půlhodinových intervalech:
* S1 Český Brod – Úvaly – Praha, Černý Most (případně Hloubětín)
* S2 Lysá nad Labem – Čelákovice – Praha, Černý Most (případně Hloubětín)
* S4 Libčice nad Vltavou – Úholičky (zastávka linky 350) – Praha, Dejvická (odjezd ze zastávky linky 254 na Evropské ulici)
* S7 Řevnice (náměstí) – Dobřichovice (zastávka rozcestí Karlík) – Černošice – Radotín – Praha, Smíchovské nádraží (odjezd ze zastávky před budovou ČD), v úseku Černošice – Praha interval 15 minut
* S8 Vrané nad Vltavou (škola) – Nádraží Zbraslav – Nádraží Modřany – Praha, Smíchovské nádraží (odjezd ze zastávky před budovou ČD)
* S9 Mnichovice (náměstí) – Strančice – Praha, Opatov – interval 45 minut
Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.