Petr Kramný znovu před soudem: Tímhle ho vezli! S dalšími vězni a nesměl promluvit

Autor: Etienne Blaha - 
31. května 2016
05:00

Soudný den Petra Kramného (38)! Tak lze označit dnešní den, kdy se tento muž, odsouzený za vraždu manželky a dcery v Egyptě na 28 let, postaví před odvolací soud. K němu upírá své naděje. K němu ho z vazby v Ostravě převezl do Olomouce autobus, zvaný ponorka.

Stresující! Tak hodnotí převoz tímto autobusem bez oken (proto ponorka) bývalý vězeň Josef Škovroň (32). Kramný se v něm mimo jiné poprvé potká s vězni, které dosud ignoroval. „O tom, že budete převezen, vám řekne bachař den předem. Je třeba si zabalit osobní věci a připravit se k odevzdání eráru. Třeba matrací,“ řekl Josef.

Spoutaný vězeň si většinou okolo šesté ráno nese v taškách věci do čekárny. „Tam vše překontrolují bachaři, zda například vězeň nepašuje mobil či drogy. Zkontrolovaný obsah vloží do vězeňské tašky, která je podepsaná. Ty hromadně bachaři naloží do autobusu,“ popsal Škovroň.

Petr Kramný zatím komunikoval pouze s člověkem, se kterým byl na cele, případně s návštěvou či právníkem. Josef Škovroň už dříve Blesku sdělil, že Kramný s ostatními vězni odmítal komunikovat. „Volali ho na okno, ale on nikdy nešel. S nikým se nebavil. Teď se spoluvězňům nevyhne. Budou s ním čekat necelou hodinu na autobus v čekárně. Většinou jezdí okolo 20 chlapů,“ uvedl Škovroň.

Do autobusu budou vězni nasedat po jednom. „Venku před autobusem bude čekat jako vždy psovod, který bude vyčenichávat případné drogy. Petra Kramného možná povedou spoutaného na medvěda, kdy může mít ruce připoutané k pasu. Vodí se tak nebezpeční či agresivní vězni. Posadí ho samotného na plastové dvousedadlo. I ostatní vězni budou sedět spoutaní a po jednom,“ uvedl Josef. Do klece, která je v autobusu pro zvlášť nebezpečné vězně, asi Kramný neusedne.

Zatímco v čekárně si vězni povídat můžou, v autobuse panuje absolutní ticho. „Kromě řidiče jede s vězni většinou pět škorpiony a kulovnicemi vyzbrojených bachařů a psovod. Bachaři sedí za mříží a pozorují vězně. Ti nesmí ani promluvit. Nesmí se pít, jíst. Na záchod se po celou cestu také nesmí,“ řekl Škovroň.

Přímý přenos ze soudní síně sledujte na Blesk.cz dnes od 8:30 ZDE››

tvujosudzmrde ( 31. května 2016 09:48 )

...chcipni i s tvou dementní smečkou,kreaturo!!!!viz pedofilní slize!!!!

.krakonos5oo. ( 31. května 2016 09:09 )

Když se ti to nelíbí, tak můžeš ty peníze, které jsi ukradl, zase vrátit.

franta-mlaticka. ( 31. května 2016 09:06 )

 Zakladatelka fcb skupiny podporujeme PK, konkubína a parazitující děfka benešová,prý odcizila finance ze sbírky určené pro kramoše a svedla to na vlastičku.

...pomoooc-hori... ( 31. května 2016 08:54 )

A máme to. Můžu jít pomáhat sbírat kroupy

...pomoooc-hori... ( 31. května 2016 08:45 )

vegeta je blbka a ma v kočarku panenku ty nejsi vegeta? A maš panenku v kočarku?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud