Petr Kramný si doma sám opravoval zásuvky, řekl u soudu jeho spolužák

8. 7. 2015
18:13

Chodili spolu na střední školu a i po jejím skončení zůstali přáteli. Teď se Petr Kramný, obžalovaný z vraždy své dcerky a manželky v Egyptě, opět setkal se svým kamarádem v soudní síni v Ostravě. Michal P. vystoupil v ostře sledovaném případu jako svědek. Přiznal, že si Kramný sám doma opravoval elektrické zásuvky. Obžaloba ho přitom viní právě z toho, že své bližní zabil elektřinou. A Kramný stále dokolečka tvrdí, že elektrika není jeho parketa…

Minulý týden v případu Kramného vypovídala Michalova manželka Helena. Nyní vypovídal on sám. Před nekompromisní soudkyní Gilovou odpověděl na otázky ohledně Petrovy znalosti elektřiny, jeho soužití se zavražděnou Monikou i jejich společného přátelství.

Známe se už od 1. ročníku střední školy, z technického učiliště. Byli jsme v kontaktu, pak jsme se po škole nějakou dobu neviděli, pak jsme se navštěvovali každý třetí den, v poslední době tak párkrát za měsíc,“ prohlásil Michal hned zpočátku své výpovědi. Když řekl, že chodili na obor opravář strojů, ihned se ho soudkyně tázala, zda měli předmět týkající se elektřiny.

Ani otázku nedokončila a Michal jí skočil do řeči s ráznou odpovědí: „Ne!“ Vypadalo to, jako by chtěl Kramného hájit. Když se ho pak advokátka obžalovaného Jana Rejžková ptala, zda doma dělal její klient něco s elektrikou, odpověděl: „Maximálně nějaké zásuvky, to je jeden šroubek, to svedu i já.

Státní zástupce Vít Legerský citoval osnovy pro obor opravář strojů a zařízení, v nichž je obsažena problematika elektrotechnických výkresů, spojek apod. „Tak nevím, jestli jsem nedával ve škole pozor, ohledně elektřiny si nic nevybavuju,“ odpověděl Michal.

Svědek v soudní síni přiznal i podivné sexuální praktiky v rodině Kramných. „Říkal, že jí (Monice) nabídl tisíc korun a ona to přijala. No je to divné. Ale po tolika letech,“ vypověděl, když se ho soudkyně ptala, zda mu to přijde normální. Nezapřel ani, že doma měli manželé problémy.

Doma nějaké spory byly, ale to patří k životu,“ přiznal Michal. Ty nastaly kvůli jejímu profilu na sociální síti. „On chtěl, aby ho Monika zrušila, ona řekla, že zruší. Já jsem to z něj nevypáčoval. Jinak k sobě byli milí,“ prohlásil Michal. Monika prý podle něj byla někdy naštvaná, depresemi však dle něj netrpěla. Jak Petr, tak jeho žena se ke své dceři chovali hezky.

tomik007 ( 9. července 2015 20:23 )

Nasunul svou zastrcku do jeji zasuvky a nejak si popletl draty

kacota ( 9. července 2015 09:14 )

.. Už se nikdy nenechám lízat cizím ogarem Naštěstí jsem vyvázla jenom s malým oparem !!!

kacota ( 9. července 2015 08:32 )

.. Vsázeli se ogaři, komu z nich se podaří Dát mi první pusu Nevinná už nechci být, nikdo mě tu nesmí mít Za naivní husu!

zarazenyprd ( 9. července 2015 08:23 )

"Opravoval si zásuvky!" Já jsem již opravil tolik zásuvek, že by pro samé mrtvoly kolem mne nebylo kam plivnout.

kacota ( 9. července 2015 08:01 )

.. Včééééra večer u sila já to prvně zkusila Bylo nás tam včééra pět nejlíp mRdal ká-devět

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa