Čtvrtek 21. října 2021
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina
Oblačno, déšť 15°C

MONICE A KLÁRCE SELHALO SRDCE! Advokátka Petra Kramného nahlédla do spisu

Autor: Slávka Červená - 
8. dubna 2014
05:04

Část vyšetřovacího spisu týkající se smrti Moniky (†36) a Klárky (†8), kterou vypracovali Egypťané, byla dlouho předmětem spekulací. Je v něm důkaz, že vraždil Petr K. (35)? Blesk nyní zjistil, že nic takového ve spisu není. Navíc se objevilo podezření, že Monice a Klárce selhalo v Egyptě srdce...

Blesk zjistil, že tam nic takového není. Nová advokátka Petra K. Jana Rejžková (50) v pátek poprvé do spisu nahlédla. „Z Egypta tam není nic, co by nasvědčovalo o vině mého klienta,“ potvrdila  nyní Blesku.

Na policii v Ostravě strávila asi tři hodiny. „Byla jsem mile překvapena. Vyšetřovatel byl ke mně velmi vstřícný,“ uvedla. Spis, který má na 2 tisíce stránek, prolistovala. „Měla jsem k dispozici i zprávy z Egypta. Z nich ale opravdu nevyplývá NIC, co by svědčilo pro vinu mého klienta. Nenašla jsem tam NIC, co by vedlo jen k podezření, že by se tam násilného jednání  dopustil, že by se na smrti ženy a dcery podílel. Více říkat nemohu,“ uvedla.

Ke smrti elektrickým proudem se vyjadřit odmítla. „Ať to dokazují. My to budeme zase vyvracet. Existuje podezření na náhlé selhání srdce. To ale přece nemusí způsobit jen proud,“ podotkla.

Dlouhý proces

Ze spisu si nechala udělat  kopie jen několika listů, které podle jejího názoru bude nyní nutně k práci potřebovat. Zbytek spisu jí nakopírují v Ostravě později. „Další 1,5 hodinu jsem strávila s klientem ve vazební věznici, kde jsem si s ním ujasňovala některé další věci. Proces se podle mého potáhne dlouho,“ dodala.

Video Exkluzivní rozhovor s novou advokátkou Petra Kramného - Blesk - Slávka Červená

londynskypes ( 13. dubna 2014 07:57 )

jiste ze jim selhalo srdce z duvodu vrazdy elektrickym proudem ty strasidlo petruno kouris mu ho pod stolem

tiwy112 ( 10. dubna 2014 09:38 )

momoko mas uplnu pravdu, len nejako to rozum zdraveho cloveka nevie zobrat, ze Kramny boli na dovolenke traja. Peter, Monika a Klarka. Na izbe boli v case spachania cinu tiez len traja.Cize vrahom musel byt zakonite jeden z nich.Peter tvrdi, ze on nie. cize ostava Monika, alebo Klarka.Ak to spravila Monika a je jedno ci nestastnou nahodou ju trafil prud pri fenovani vlasov a Klarka sa jej len chytila, alebo to spravila umyselne.Iste je, ze Peter, kedze bol v izbe s nimi si to musel vsimnut.Cize urcite vie viac, nez tvrdi, lebo on tvrdi, ze nevie nic, nevie ako sa to stalo, on dokonca ani o ziadnom prude nevie, on vie len, ze sa otravili...Uz toto samo o sebe je na hlavu a ja sa vobec divim tej obhajkyni, ze ho obhajuje, lebo podla mna je jeho pripad neobhajitelny.Jedine, zeby boli k dispozicii nejake ine dokazy, alebo vypovede o ktorych my nevieme, lebo blesk tiez napise 80 percent drbov.Inac je vrahom Peter.

k999 ( 8. dubna 2014 20:34 )

...vyjímečně mluvíš pravdu tigress, i když si k tomuto kroku musela naklonovat cizí nick.

.jentakjen ( 8. dubna 2014 19:45 )

Máš pravdu, jenom já jsem nejlepší. Taky si to tady bedlivě hlídám. Jsem nezaměstnaná, času mám dost. Sociální dávky mi stačí, nejsem náročná .

.jentakjen ( 8. dubna 2014 19:43 )

Nechcete mi někdo podrbat pr.del?

Zobrazit celou diskusi
Další videa