Nové detaily o smrti Moniky: Na chodidle měla spáleninu o velikosti golfového míčku!

Autor: ljš - 
11. března 2014
20:35

Pro smrt elektrickým proudem jsou jasné důkazy! Alespoň to tvrdí žena, která je podle FTV Prima seznámena s vyšetřovacím spisem vraždy Moniky a Klárky.

"Paní Kramná měla na těle stopy po zásahu elektrickým proudem, a to konkrétně spáleninu o velikosti golfového míčku na chodidle," řekla žena v pořadu Krimi zprávy.

Podle ní se kriminalisté skutečně domnívají, že chtěl Petr Kramný ze světa sprovodit pouze svou ženu, smrt dcery Klárky byla podle nich nešťastná náhoda. Jednou z verzí je, že se dítě matky v šoku chytlo a proud projel i jeho tělíčkem, drouhou možnosti je, že obě v době vraždy spaly v posteli, kterou společně sdílely, a Klárka se maminky omylem dotkla.

Obviněný Petr Kramný, který po tříměsíčním hotelovém "vězení" nyní sedí ve skutečné vazební cele, nadále trvá na tom, že byli on i jeho žena s dcerou otráveni. Smrt elektrickým proudem je podle něj nesmysl.

Video Petr K. se ve vazbě zhroutil! Víme, kvůli čemu! - Etienne Blaha, redakce

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

an.manchester ( 13. března 2014 22:39 )

 sory za prekliky,proste je to sexy chlap - veznove,je vas, za zivot Klarky u....e Kramnovraha...

an.manchester ( 13. března 2014 22:33 )

Vite ona Monika byla mozna vypocitava mrcha,ja si cely zivot platim sama sve vydaje napr.,ona nee,pak byl v pravu,ze hradi za ni,musi poslouchat,ale ku...la se,mel se rozvezs,testy na otcovstvi,je li jeho mala,zazadat do pece,sebrat ji vse,at tahne slapat,ale vrazda a i decka svedci o tom,ze smrt je pro Krmnovraha mamo,veznove,libi se vam jeho gelovy kohout a ***ja?uzijte si...on si to zaslouzi...

an.manchester ( 13. března 2014 22:28 )

 ten sejmul i malou,nepovazoval ji za svou,kdyz Monika se k.....a,na jednu stranu,kdyz je zena ku..a a smudli se a je vdana,chapu jeho emoce.Ty jej dovedly k vrazde,kterou si naplanoval,podivejte se ma to jeho ocima,zivil by pro nej cizi dite?kdepak...z 99%zamerne dite zabil jako i jeho matku,mel se rozvezt a ne vrazdit,mel by dostat trest smrti...

cinderella1 ( 12. března 2014 22:01 )

Toho psychiatra potrebujes ty Honza54.

limor ( 12. března 2014 19:17 )

x1hanka1x

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud