Šokovaný Petr K.: Načmáral mu na auto slovo VRAH švagr?

Autor: et - 
6. 12. 2013
05:01

Válka o dědictví po Monice (†36) a Klárce (†8) mezi Petrem K. (35) a jeho švagrem Radmilem (46) se zostřuje! Objevila se dokonce spekulace, že by za prořezáním pneumatik a počmáráním Petrovy felicie drsným nápisem VRAH stál právě Radmil! Ten s plnou mocí jedná o dědictví za celou rodinu.

Necelé tři týdny po příletu z egyptského pekla domů do Karviné se Petr K. potkal s první nenávisti. „Auto mělo prořezané gumy a bylo posprejované nápisem VRAH,“ vylíčil Petr. Neopatrný vandal ale za sebou nechal množství stop!

Náhlý obrat Radmila, který si najednou brousí zuby na dědictví po své sestře, na něho vrhl stín podezření. Blesk zjistil, že Petrovo auto prý zničil právě on! „Dávalo by to smysl. Když si vzpomenu, co po tom následovalo,“ nepřímo potvrdil Petr. „Vyjádříme se až po rozboru látky, kterou byl nápis nastříkán,“ řekla mluvčí policie Zlatuše Viačková. Další útok ale následoval na auto Radmila (Blesk informoval). „Klidně by si to mohl udělat sám, aby byl mimo podezření,“ uvažoval Petr.

Pláče jen, když je třeba

„Pláče jen, když je to třeba, a za zády se chová jako nic,“ namíchl Radmila rozhořelý spor a Petra na tn.cz obvinil, že tlačí na otce Moniky, aby dosáhl svého. „Včera jsem ho vezl do obchodu, bavíme se jako normální lidé,“ odpálkoval ho Petr. Komu připadne dědictví? To se zjistí až po vyšetření smrti Moniky a Klárky.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

klidek.pianko ( 28. ledna 2014 03:41 )

deriku, číst ty naše bláboly po čase )), byly to i hezké časy, myslím

klidek.pianko ( 28. ledna 2014 02:01 )

Aha, nemusím opakovat, už je to psané tady. pak nechápu proč vás sem někdo pobízí, známe jak to bylo. Kolega by pro mě možná přišel doložit víc, to by se jistě nelíbilo, hlavně mejly, jeho mejly.

klidek.pianko ( 28. ledna 2014 01:58 )

deriku, číst ty naše bláboly po čase )), byly to i hezké časy, myslím

klidek.pianko ( 28. ledna 2014 01:57 )

Zasvěcení znají, taky se to dá dohledat. Takže - klidek jsem já - pianko byl šéf. Nick jsme založili v práci a pak mi jej přenechal komplet. Tak bylo a jest : )

klidek.pianko ( 28. ledna 2014 01:55 )

Ne, jsem klidek deriku, piano byl šéf , ale to se tu už ví co je nick jen můj

Zobrazit celou diskusi
Další videa