Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Opulentní svatba dědičky rumového impéria: Třídenní veselka stála skoro 100 milionů!

Autor: pma - 
11. března 2023
07:38

Erica Vazquez-Bacardiová (29), dědička slavného výrobce rumu, se 4. března provdala za profesionálního softballového hráče Joeyho Depriesta-Capparelliho (32). Za opulentní třídenní oslavu pro tři sta hostů, která se odehrávala v resortu Walt Disney World na Floridě, rodina nevěsty zaplatila přes 90 milionů korun. Akce byla stylizována do prostředí kouzelného lesa a nechybělo ani originální občerstvení a zábava.

Všechno naplánované do sebemenšího detailu měli novomanželé Erica Vazquez-Bacardiová a Joeye Depriesta-Capparelli. Devětadvacetiletá pravnučka zakladatele známé značky rumu Dona Facunda Bacardi Massa se počátkem března provdala za svého dlouholetého partnera Joeyho Depriesta-Capparelliho (32).

Ten Ericu požádal o ruku v září roku 2021 během návštěvy strašidelného domu v Disneylandu. Jelikož pár finanční nouze rozhodně netrápí, rozhodl se najmout jednoho z nejžádanějších svatebních plánovačů a stylistů Davida Tutera (56) a jeho tým, aby jejich den udělal skutečně nezapomenutelným.

Obřad v pohádkovém lese 

„Klient mi dal volnou ruku k vytvoření něčeho, co ještě nikdy neudělal. Proměnil jsem to krásné místo v hotový les,“ sdělil pro britský deník DailyMail slavný svatební stylista. Akce se uskutečnila v luxusním floridském resortu Walt Disney World ve Four Seasons.

Obřad, kde si novomanželé řekli své „ano“, se konal v bohatě vyzdobeném tanečním sále. Ve čtyřech rozích byly zasazeny téměř pět metrů vysoké stromy, které dohromady vytvořily pomyslná nebesa. Nad uličkou lemovanou mechem a květinami, kterou nevěsta kráčela k oltáři, se navíc vznášela obrovská květinová instalace.

Slavní umělci a Bacardi v dortu

Bohaté bylo i občerstvení. Hosté si například na počest novomanželů připili speciálním likérem značky Bacardi. Alkohol byl zakomponován i do čokoládové vrstvy na svatebním dortu.

Impozantní byla kromě výzdoby i zábava. Na akci vystoupila například hip-hopová houslistka Miri Ben-Ariová, oceněná cenou Grammy, nebo slavná písničkářka Shoshany Beanová. Na závěr večera hostům své umění předvedly i tanečnice s originální choreografií a kostýmy.

Stylista Tuter, který měl celou svatbu na starosti, uvedl, že se jednalo o nejdražší oslavu, kterou kdy připravoval. Za třídenní akci rodina nevěsty zaplatila v přepočtu přes 90 milionů korun.

Video  Walt Disney – vizionář, který započal zlatou éru animace před téměř sto lety  - Videohub
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi