Úterý 6. června 2023
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta / Slavoj
Oblačno, déšť 19°C

Odvážný pes se vrhl do vody za žralokem: Ten se dal na úprk!

Autor: rix - 
24. února 2023
13:00

Obrovskou odvahu prokázal malý pes před očima britských a amerických turistů na Bahamských ostrovech. Z mola se vrhl do vody za proplouvajícím žralokem kladivounem. Zdálo se, jako by si chtěl pouze hrát. Paryba ale jeho nadšení neopětovala a raději odplula stranou přímo k lodi plné turistů. Těm se tak naskytl neuvěřitelný zážitek.

Záběry z nečekaného zážitku pořídil jeden z turistů na lodi minulý týden poblíž soukromého ostrova na jihu Baham. Už jen pohled na obrovského žraloka kladivouna byl pro turisty vzácným okamžikem. 

Video  Odvážný pejsek se vrhl do vody za žralokem kladivounem.  - Twitter
Video se připravuje ...

V šoku ale zůstali ve chvíli, kdy se za parybou vrhl z blízkého mola malý pes. Ten jako by netušil, jaké nebezpečí na něj číhá. Vydal se rovnou za nechvalně proslulým predátorem. „Vykašli se na to!“ křičeli turisté z lodi. Pes měl ale svou hlavu. 

Jaké překvapení pro všechny zúčastněné nastalo, když se žralok dal před psem na útěk. Tvor od chlupáče pomalu odplaval. Jestli se opravdu bál, nebo jen nechtěl jít se psem do potyčky, není jasné. Žralok kladivoun pomalu odplaval až k lodi obsazené turisty. Těm se tak naskytlo opravdu blízké setkání. 

Manažerka společnosti, která plavby na lodi organizuje, psa moc dobře zná. Prý se po molu potuluje běžně a často pohledem zdraví okolo projíždějící lodě. Do vody se ale takto vrhl poprvé. „Tentokrát se nejspíše rozhodl, že si bude se žralokem hrát,“ uvedla s úsměvem Rebecca Lightbournová podle deníku Daily Mail

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa