Neděle 23. června 2024
Svátek slaví Zdeňka, zítra Jan
Polojasno 24°C

Sexy modelka Alice (24) dostala od fanouška luxusní auto: Žárlivá manželka ji zažalovala

Autor: štt - 
11. ledna 2023
20:29

Kanaďanka Alice Irvingová se živí sdílením pikantních fotek na platformě OnlyFans a je poměrně zvyklá na to, že jí její fanoušci posílají různé dárky. Nicméně luxusní vůz od jednoho obdivovatele určitě nečekala, a rozhodně nečekala ani na to, co se odehrálo poté.

Alici na jejím účtu sledují tisíce uživatelů. Jednou si před nimi postěžovala, že shání auto. Netrvalo dlouho a jeden z jejích nejvěrnějších fanoušků jí napsal: „Víš co? Tak já ti ho koupím.“

„Ani v nejmenším jsem si nemyslela, že to mínil vážně,“ řekla modelka v rozhovoru pro Daily Star. Pak jí ale přišla další zpráva, ve které stálo, že auto je již připraveno v autosalonu poblíž Alicina bydliště.

„Nemohla jsem tomu uvěřit, ale vydala jsem se na místo. Pro jistotu jsem s sebou vzala kamaráda,“ vysvětlila. Nicméně opravdu nešlo o podfuk a v prodejně na ni čekaly klíče a fungl nový vůz značky Tesla.

Vše se zdálo jako sice bláznivý, ale splněný sen. Tedy do chvíle, než se o daru dozvěděla manželka štědrého fanouška.

Nejmenovaná žena již dlouhou dobu věděla, že její muž posílá horentní sumy krásce z internetu. Darovaná Tesla pro ni byla poslední kapkou a ihned podala žádost o rozvod. Kromě manžela poslala právníky i na nicnetušící Alice.

„Žádala, abych jí auto vrátila nebo zaslala odpovídající částku, jinak, že se hodlá soudit,“ popsala překvapená kráska. Problémem je, že Alice auto obratem prodala. Kvůli nedostatku čipů během pandemie totiž mnohonásobně vzrostla jeho cena. Vůz, který stál původně v přepočtu 1,1 milionů korun, prodala za 1,9 milionů.

Alice má dle svého právníka obrovské štěstí, jelikož Teslu prodala přesně den předtím, než naštvaná manželka požádala o rozvod. Žena na něj tak nemá žádný nárok. 

Video  Elon Musk, zakladatel značky Tesla  - Videohub
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi