Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Žena ztratila diamantový zásnubní prsten: Po 21 letech ho našel instalatér v toaletě!

Autor: rc - 
14. ledna 2023
14:17

Před víc než dvěma desetiletími ztratila svůj zásnubní prsten Shaina Dayová (43) z Floridy. Diamantový šperk ztratila těsně před svatbou a od té doby netušila, co se s ním stalo. Minulý měsíc se však rozhodla její tchyně vyměnit toaletu, což vedlo k velkému objevu! Instalatér našel prstýnek v záchodě.

Obrovské překvapení čekalo pod stromeček na Shainu Dayovou. Třiačtyřicetiletá rodačka z Floridy dostala zásnubní prstýnek, který jí před lety už jednou dal její nynější manžel Nick Day. Ovšem těsně před svatbou došlo k neštěstí. Shaina zničehonic prstýnek ztratila. „Jednoho dne za mnou přišla a říkala, myslím, že jsem ztratila svůj prstýnek,“ uvedl Nick pro televizi NBC s tím, že naposledy ho viděla na pultu a pak byl pryč. „Myslím, že jsem ho omylem spláchla do záchodu,“ citoval Nick slova své manželky. Začalo velké pátrání, které ale nemělo šťastný konec. Hledali dokonce i v septiku, ale po prstýnku ani stopy.

Nick se proto rozhodl, že své milé koupí nový zásnubní šperk. Stále si však ale říkali, co se s prstýnkem stalo. Navzdory ztrátě zásnubního prstýnku, se dvojice vzala a už jsou svoji dlouhá léta.  

Tchyně Renee se minulý měsíc rozhodla, že zrekonstruuje koupelnu. Při výměně toalety instalatér narazil na prstýnek. Renee si okamžitě vybavila chvíle, kdy Shaina po svém prstýnku pátrala. Rozhodla se, že pro svého syna a jeho manželku uspořádá překvapení. Prstýnek proto zabalila a dala ho pod vánoční stromek. Shaina se po rozbalení neubránila slzám. „Pane bože, tohle je můj prsten. Tohle je můj prsten,“ opakovala prý u stromečku. Nemohla uvěřit, že se jí po 21 letech vrátil.

Video  Hudebník Jake Flint zemřel krátce po svatbě.  - Facebook: Brenda Flint
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud