Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Elvis přežil smrtící zásah elektrickým proudem, ale přišel o všechny končetiny! Teď prosí o pomoc veřejnost

Autor: štt - 
19. prosince 2022
17:52

Venezuelan přežil vlastní smrt. Při nehodě na pracovišti do něj a jeho dvou spolupracovníků udeřil elektrický proud. Kolegové na místě zemřeli, on však vyvázl s těžkými poraněními. Během nehody přišel o všechny čtyři končetiny.

V dubnu 2020 Elvis Sanabrio asistoval během vrtu podzemní vody. Nešťastnou náhodou vrták zasáhl drát vysokého napětí. Jeho tělem projel proud o síle 14 000 voltů. Jeho dva kolegové zásah nepřežili. Elvis vyvázl bez újmy na životě, ale zato s těžkými poraněními.

Lékaři mu v nemocnici museli amputovat obě ruce i nohy. Proud však poranil spoustu dalších orgánů a Elvis se po více než dvou letech z nehody stále zotavuje, což jej stojí nemalé peníze. Neznámý dobrodinec však pro zraněného dělníka založil charitativní sbírku na GoFundMe.

Cílem kampaně je vybrat patnáct tisíc dolarů, v přepočtu zhruba tři sta čtyřicet tisíc korun. Doposud se však podařilo vybrat jen zlomek částky. Peníze by měly pokrýt jak léčbu, tak zhotovení speciálních protéz, které mu dávají naději, že bude moct znovu chodit.

Video  Je úžasná! Malé tanečnici amputovali nohu. Tančí dál  - Youtube/ Inside Edition
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa