Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno 21°C

Influencerka (25) žije jen z peněz bohatého přítele: Lide jí to dávají pořádně sežrat!

Autor: rix - 
19. dubna 2022
21:39

Pětadvacetiletá Autumn z amerického Washingtonu nouzi o peníze nemá. Dala se dohromady s boháčem, který jí platí vše, na co si jen vzpomene! Přepychovým stylem bez zaměstnání pak provokuje lidi na internetu. Ti jí její chování dávají pořádně sežrat. Podle nich na svůj životní styl velmi brzy doplatí, což si ale pohádkově bohatá kráska vůbec nepřipouští. 

Diskutující na internetu provokativní kráska pořádně namíchla, když na hudební festival letěla v soukromém vrtulníku. Let samozřejmě zaplatil její přítel.

Video obsahovalo sestřih klipů, které ukazovaly, jak ona a její partner nasedají do vrtulníku, letí nad Kalifornií, během letu si užívají drinky a po přistání nastupují do čekajícího auta. Za opulentní utrácení dostala influencerka pořádnou sprchu. 

„Tento týden jsem pracovala 70 hodin a nemohu si ani dovolit potraviny pro své děti, jelikož nám zvýšili nájem,“ poznamenala jedna z diskutujících. Další dávali Autumn sežrat to, že nešetří životní prostředí. „Klimatická hrozba je skutečná,“ apeloval další z diskutérů. 

„No, vztahy stěží vydrží věčně, miláčku, takže doufám, že máš dobrou kariéru, o kterou se můžeš v případě potřeby opřít,“ upozornil ji další. Autumn dávno s prací sekla. Žije jen z peněz svého přítele. „Tenhle životní styl za to prostě nestojí,“ napsal další. Američanka má ale i své příznivce. Ti ji zbožňují. „Moc nás inspiruješ,“ tvrdí. 

Zdá se, že rodačce z Washingtonu výčitky nijak neubližují. Jen letos už navštívila Francii, Švýcarsko nebo Brazílii. Všude si užívá v luxusních pětihvězdičkových hotelích, užívá si lázně, popíjí šampaňské nebo se opaluje na pláži. „Doslova netuším, co je na mém bankovním účtu. Chcete vědět proč? Protože neutrácím žádné peníze,“ vyjmenovávala výhody vztahu s bohatým mužem. 

Takový vztah jí prý mimo jiné zajišťuje kontakty s dalšímu zámožnými muži. To taky skrývá své výhody. „To je velmi důležité pro případ, že by mě nynější vztah omrzel,“ dodala bez skrupulí podle deníku Daily Mail.

Video  Nejdražší rozvody v historii! Bill Gates se rozvádí!  - Videohub
Video se připravuje ...

 

 

harpia.harpyja ( 19. dubna 2022 23:40 )

Podobným způsobem žijí miliony dalších křepelek. Neklikejte na ty články a budete v pohodě

Aladeen Madafaká ( 19. dubna 2022 22:27 )

Nic netrvá věčně ani láska k jedné slečně a uz vůbec ne s iq tykve

Zobrazit celou diskusi