Pátek 28. ledna 2022
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Sestřička Eliška z Liberce se náhodou připletla k nehodě: Zachránila život otci mluvčího FK Jablonec

(ilustrační foto)
(ilustrační foto)  (Autor: HZS Moravskoslezského kraje)
Autor: rc - 
4. prosince 2021
10:42

Hrdinsky se zachovala sestřička Eliška z nemocnice v Liberci. Čirou náhodou se dostala k dopravní nehodě, při níž dostal jeden z účastníků infarkt. Neváhala a začala muže resuscitovat, čímž mu zachránila život. Jednalo se o otce tiskového mluvčího FK Jablonec, který sestřičce poděkoval na sociální síti.

Nebyla ve službě, když v pátek došlo k dopravní nehodě v Liberci. Byla však poblíž a tak sestřička Eliška z Nemocnice Liberec neváhala a přispěchala účastníkům nehody na pomoc. „Do příjezdu RZ to vzala na sebe. A zvládla to výborně,“ uvedl na sociální síti Twitter Martin Bergman, mluvčí FK Jablonec s tím, že účastníkem dopravní nehody byl jeho otec.

„Táta měl infarkt, je po operaci a cítí  se poměrně dobře,“ informoval Bergman s tím, že všechno díky duchapřítomné sestřičce, která ho začala resuscitovat. Bergman proto neváhal a poděkoval jí na sociální síti. „Díky moc z celého srdce,“ napsal. „Moc děkujeme všem za podporu. Všem, co se vyskytli okolo a pomohli, jsme zavázáni. Udělali něco úžasného. Zachránili úžasného manžela, tátu, tchána, dědu, kamaráda,“ napsala pod příspěvek partnerka Bergmana.  

VIDEO: Jak se chovat na místě dopravní nehody

zralynetopyr ( 4. prosince 2021 14:42 )

jenže Eliška ho oživila, tys jenom oživoval

Zobrazit celou diskusi
Další videa