Pátek 22. října 2021
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
Polojasno 11°C

Brazilská modelka si mohla za půl milionu dolarů vzít arabského šejka: Radši se vdala sama za sebe

Autor: ran - 
27. září 2021
19:17

Brazilská modelka se vdala sama za sebe. Prý ji přestalo bavit spoléhat se na muže a nechce být na žádném závislá. Arabský šejk jí přesto nabídl přes 10 milionů korun, když si vezme místo sebe jeho.

Když modelka z Brazílie Cris Galeraová (33) oznámila, že se v Sao Paulu vdala za sebe samu, přišla jí nabídka od jednoho arabského šejka. Ten chtěl, aby se „rozvedla“ a vzala si ho. Za to, že si „manželství“ rozmyslí, ji chtěl odměnit půl milionem dolarů (více než 10 miliony korun).

Na modelku ale nabídka neudělala takový dojem, jak si možná šejk sliboval. „Byla jsem překvapená,“ uvedla modelka. Ale své rozhodnutí nezměnila. „Nejsem na prodej,“ vysvětlila dotčeně. A nyní příběh o bohatém vilném šejkovi dává k dobru, kde může.

Jak napsal portál Daily Star, dříve si Cris podle vlastních slov myslela, že k tomu, aby zažehnala samotu a byla šťastná, potřebuje žít ve vztahu s mužem. Prý si ale po nějakém čase, co žila sama, uvědomila, že chce být hlavně nezávislá. „Dospěla jsem a došlo mi, že jsem silná, rozhodná žena,“ uvedla Galeraová. 

Vždy se prý bála být sama, to je ale teď všechno pryč. „Vždy jsem se obávala samoty, ale pak jsem se rozhodla, že se musím naučit cítit se dobře se sama sebou,“ vysvětlila. „A když se to stalo, chtěla jsem to pořádně oslavit,“ dodala.

A tak se vzala. Oblékla si šaty s pořádným výstřihem, aby před saopaulským katolickým kostelem přitahovala tu správnou pozornost. Do ruky uchopila kytici a nechala se zvěčnit na svatební fotky. „Lidé se dívali, protože čekali, že přijde snoubenec, ale ten nikde,“ řekla pobaveně.

Výstřih ve sněhobílých šatech asi na šejka hodně zapůsobil, protože nevěstě brzy napsal. „Nabídl mi sňatek. Psal anglicky, tak jsem mu rozuměla. Už jsme předtím spolu jednou mluvili,“ přiblížila kontakt s šejkem modelka. „Překvapilo mě to, přišlo mi to sexistické,“ tvrdí.

Zatímco Galeraovou překvapila šejkova nabídka i kritické poznámky k tomu, že si bere sama sebe, jiné zase překvapilo, že modelce přišel šejkův návrh sexistický. „Ano, bylo to sexistické, taková nabídka,“ stojí si za svým modelka.

Kritikům ukázala záda. „Už nebudu nenávistné komentáře číst. Názor lidí nezmění, co si myslím,“ udělala Galeraová tečku za tímto případem.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa