Pondělí 18. října 2021
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
Polojasno 13°C

„Zabiják“ se sto tisíci fanoušky má potetované i oční bulvy: Zajdu ještě dál, slibuje

Autor: rix - 
28. září 2021
20:33

Remy má potetované celé tělo a dokonce má načerno nabarvené i oční bělmo. Jeho fanoušci ho nazývají „zabijákem“. Z leckdy uštěpačných poznámek lidí si prý nic nedělá a kráčí vstříc dalším nezvyklým tetováním.

Milovník barev musel za tetování utratit majlant a v tetovacím salónech strávit snad roky. Kolik do svých ozdob vložil jmění, ale pozoruhodný muž deníku The Sun neprozradil. Co je ale jasné, je počet jeho fanoušků. Na Instagramu chlapíka obdivuje na sto šedesát tisíc lidí!

Remy není v tetování sám, barvu na kůži si ráda nanáší i jeho  žena Sarah, ale rozhodně ne v takovém neobvyklém množství, jako muž, kterému někteří jeho fanoušci říkají zabiják.

Aby toho nebylo málo, Remy zašel ještě dál než k pouhému zkrášlování kůže. Potetovat si nechal i oční bulvy. „A budu stále přecházet k jiným a větším věcem. Ať se to lidem líbí nebo ne,“ upozornil cílevědomý milovník tetování.

Video Hadí jazyk a tetované oči: Modelka (23) za extravagantní vzhled zaplatila víc jak 163 tisíc a další proměny chystá! - Instagram

 

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa