Úterý 3. srpna 2021
Svátek slaví Miluše, zítra Dominik
Oblačno, déšť 23°C

Polonahý muž urážel ženy na Tinderu: Sklidil za to posměch

Polonahý muž na Tinderu nadával ošklivým ženám. Sklidil posměch.
Polonahý muž na Tinderu nadával ošklivým ženám. Sklidil posměch.  (Autor: Tinder)
Autor: DH - 
22. července 2021
21:45

Pobuřující vlny kritiky se na sociálních sítích dočkal muž, který na internetové seznamce Tinder zveřejnil podivný vzkaz pro potenciální ctitelky. Pod svou polonahou fotku uvedl například, že ošklivé ženy jsou nudné a vídá je každý den.

Internetová seznamka Tinder je místem, kde se dnešní mladá generace snaží hledat partnery, jako to dříve lidé dělali v barech, na diskotékách nebo na ulicích. V chytlavé aplikaci se ovšem uživatelům nejprve ukazuje jen titulní snímek potencionálního ctitele, následně i jeho stručný popis. A v některých případech je to skutečně zvláštní počtení i pokoukání.

Důkazem budiž jednačtyřicetiletý muž, který o sobě napsal tak absurdní popis, že pobouřil a následně pobavil tisíce lidí na různých sociálních sítích. Na profilové fotce měl navíc svoji polonahou fotografii, což pro něj trapnou situaci nijak nevylepšilo.

Muž se v krátkém popisku chlubí třeba tím, že spal „s některými z nejkrásnějších žen na světě“. Zároveň pak uvedl, že stojí jen o randění s krásnými ženami. „Vzhled je totiž nejdůležitější věcí. A když ho žena nedosáhne, je id*otka,“ stojí v příspěvku. „Tady je matematika. Ošklivé ženy rovná se slabý muž,“ dodal.

„Ošklivé ženy vidím, kamkoliv jdu. Proč bych se měl s někým takovým spojit na seznamce,“ přidal ještě polonahý svalnatec do svého bia, čímž zcela korunoval celý svůj účet. Reakce na sebe pak nenechaly dlouho čekat. Například na sociální síti Reddit výtažek z jeho účtu okomentovalo více než 1500 osob.

„Spal s některými z nejkrásnějších žen na světě, přesto se žádná z nich nezdržela a on je na Tinderu. To mluví za vše,“ uvedl například jeden uživatel. „Nesnesitelná lidská bytost,“ napsal další. Podtrženo, sečteno, sebevědomí je v případě získání ženy důležitým aspektem, ovšem čeho je moc, toho je příliš.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa