Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

Zámožný dědeček ukryl doma milionové bohatství: Příbuzní po něm dlouhé roky marně pátrali

Autor: rix - 
25. dubna 2021
12:18

Rodina z amerického Massachusetts věděla, že někde v jejich domě je ukryto vysoké jmění. Schovat ho tam měl dědeček. Roky se ale tento mytický poklad nedařilo najít. Do hry tedy musel vstoupit najatý profesionál. Výsledkem je bezmála milión korun!

Americká rodinka začala intenzivní snahy o nalezení pokladu zejména v době, kdy se chystali rodinný dům opustit. Proto si najala i hledače pokladů Keitha Willeho. „Rodině docházel čas. Chtěli dům prodat, ale ten poklad jim nedal spát,“ uvedl pro deník Daily Mail.

Pro Keitha, který vzácnosti hledá už přes deset let, byl tento ten nejzajímavější. Ačkoli už hodně lidí před ním selhalo, najít poklad mu trvalo asi hodinu. Jeho detektor kovu do dovedl až do podkroví. Poté zkoumal otvory v podlaze pomocí kamerky. „No a když jsem kontroloval druhou nebo třetí díru, narazil jsem na něco divného.“ A taky že ano. Pod prkny v podkroví se nacházela skříňka s klíčovou dírkou.

Když s bedničkou poté zatřásl, ozvaly se podezřelé zvuky. „Myslím si, že jsou tam ty peníze,“ řekl. Vzhledem k tomu, že nikdo z rodiny neměl u sebe klíč určený k odemčení pokladu, na řadu muselo přijít kladivo. Uvnitř se skvěl v přepočtu bezmála jeden milión korun!

„No, tak to nebyly jen zvěsti. A já už konečně můžu ten dům prodat,“ uvedla nadšená majitelka domu.

XLADI ( 25. dubna 2021 18:10 )

To musel ty prkna tak debilně rozřezat když byla krátká

diskutujici ( 25. dubna 2021 14:27 )

To mi připomnělo jeden film pro pamětníky, jak příbuzní hledali ukryté dědictví.
Oboje Ká - pamětníci ví

ruda_kuze ( 25. dubna 2021 13:29 )

a to se zaplmenuli podívat pod dalši prkna kde bylo dalsich deset krabiček

Zobrazit celou diskusi