Pondělí 2. srpna 2021
Svátek slaví Gustav, zítra Miluše
Oblačno, déšť 22°C

Tatér je posedlý úpravami svého těla: Má 160 tetování a do penisu si nechal zavést korálky!

Autor: rc - 
16. března 2021
10:12

Malířské plátno si z vlastního těla nechal udělat Mauricio Daniel García z Mexika. Táta malé holčičky si nechal své první tetování udělat, když mu bylo osmnáct let. Od té doby je vylepšováním svého zevnějšku posedlý. Na těle má víc jak 160 tetování. Navíc si nechal rozdělit jazyk a potetovat oční bělmo černou barvou. Jako jedno z posledních „zlepšení“ si nechal do penisu zavést korálky!

Na těle Mauricia Daniela Garcíi byste stěží hledali místo, které je nedotčeno tetováním! Rodákovi z mexického města Cuernavaca bylo pět let, když sledoval svého tátu Jorgeho, jak si nechává dělat tetování. V tu chvíli ho začalo tetování fascinovat. V osmnácti letech se dostavil do salónu sám a nechal si udělat svou první kérku. U jedné ale neskončil. Mauricio, který vychovává osmiletou dcerku Allison, jich má na těle rovnou 160!

Navíc si nechal na černo nabarvit oční bělmo a černou barvou si nechal potetovat i dásně! Vylepšování zevnějšku neskončilo jen u barev. Rozdělit si například nechal i jazyk. Při zušlechťování zevnějšku myslí i na svou přítelkyni, kvůli níž si nechal do penisu zavést malé korálky!

Korálky jsou ze silikonu a mají velikost 0,8 centimetrů. „Byl jsem zvědavý na genitální implantáty a také ořezávání uší,“ uvedl pro britský deník The Sun s tím, že se nakonec pro oboje rozhodl. Všechny úpravy těla mu prozatím vyšly na 4 tisíce liber (v přepočtu cca 122 tisíc Kč). Mauricio, který je sám tatér, je s veškerými úpravami těla spokojený, ale všem, kteří o tom uvažují, radí, aby si to důkladně promysleli. „Vždy se obraťte na odborníka a informujte se o postupu, než si něco zarezervujete,“ radí Mauricio.

VIDEO: Australanka má na těle 600 tetování. Po kérkách v očích oslepla.

Video Australanka má na těle 600 tetování. Po kérkách v očích oslepla. - Instagram

 

jussuf ( 16. března 2021 16:48 )

Každý je blbý svojim spôsobom. Niektorí sú však blbší.

Bystrozraky ( 16. března 2021 15:52 )

To by byl kandidát na prezidenta! Na Hrad s ním. Kde je ten poblblý tetovaný profesůrek Franz? Toto je lepší formát! To by byl státník vhodný nástupce po Havlovi!

baronessa ( 16. března 2021 13:53 )

"A co dělá tvůj tatínek?" "Straší lidi!"

Zobrazit celou diskusi
Další videa