Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Zataženo, sněžení -1°C

Skutečná Barbie (46) se chystá na operaci vaginy: Věří, že pak bude znovu panna!

Autor: rc - 
15. listopadu 2020
09:11

Nannette Hammondová (46) z amerického Kentucky dělá vše proto, aby vypadala jako živoucí Barbie. Kvůli vysněnému vzhledu byla matka pěti dětí ochotná  podstoupit plastické operace za neuvěřitelných 350 tisíc liber (cca 10 milionů Kč)! Ovšem tím její transformace v Barbie neskončila. Nannette se chystá podstoupit labioplastiku, což je plastická operace stydkých pysků, po níž doufá, že se bude znovu cítit jako panna!

Panenky Barbie patří mezi nejoblíbenější hračky pro mladé dívky po celém světě. Mají úzký pas, husté vlasy, dlouhé nohy a plné rty! Pro některé dívky jsou prototypem dokonalé ženy. Nannette Hammondová se proto rozhodla, že se panenkou Barbie stane. Šestačtyřicetiletá žena pocházející z amerického státu Kentucky podstoupila už řadu plastických operací.

Nechala si několikrát zvětši prsa, vyplnit rty a podstoupila botox. Navíc dochází týdně do solária, aby její pokožka dostala zlatavou barvu, a nechává si bělit zuby. Přesto, že už její tělo dostalo správné křivky, díky nimž se přiblížila vzhledu své oblíbené panenky, čeká ji další operace.

Matka pěti dětí hodlá odcestovat do New Yorku, kde si chce nechat sjednat schůzku s plastickým chirurgem Amirem Marashim, jemuž se přezdívá „zaříkávač vagin.“ Nannete chce podstoupit labioplastiku, což je plastická operace stydkých pysků. „Operace vaginy dokončí můj přechod z lidské na plastovou Barbie,“ uvedla Nannete pro britský deník Daily Star s tím, že věří, že se po operaci bude znovu cítit pannou! „Fontána mládí začíná s mladou vaginou,“ dodala. Labioplastika stojí tisíc až 3 tisíce liber (90 tisíc korun).

Operace, při níž dochází k úpravě stydkých pysků do požadované velikosti či jejich tvaru, trvá zhruba dvě hodiny a pacienti mohou jít po zákroku domů. Rekonvalescence po operaci je rychlá, ovšem může dojít i k otokům, bolestivosti a modřinám. Nannete, která však prodělala už řadu operací, se zákroku vůbec nebojí. „Jsem si jistá, že zotavování bude bolestivé asi týden. Moje předchozí operace mě však na to připravily. Moje tolerance k bolesti je vysoká. Nevadí mi,“ svěřila se Nannete.

zenaodadoz ( 15. listopadu 2020 15:19 )

Tyhle články a fotografie bych zakázala. Nevím co se děje v hlavách mladých holek, když to vidí.

snehulak ( 15. listopadu 2020 10:46 )

Pacientka týden po operaci přiběhne k doktorovi a jásá. Byla to fantazie! Můj miliardář mi to uvěřil. Zasunul, zařval, vytáhl, krev stříkala na všechny strany! Jak jste to vlastně za těch pět minut dokázal? Maličkost madam. Strčil jsem vám tam žiletku.

svalovec ( 15. listopadu 2020 10:27 )

Je to odporný jak ženská ze sebe může udělta větší zrůdu než je
na to jestli je to ještě vůbec člověk ,neumím si představit
plastikovou obludu v posteli,ale měl bych proní jeden nápad
před byt at si dá rohohožku a tam může bydlet to je asi tak jedná věc
co tit to blbci si zaslouží...at si nechá udělat gumový mozek třeba ji to
zapne aby přemýšlela

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud