Čtvrtek 29. říjen 2020
Svátek slaví Silvie, zítra Tadeáš
Oblačno, déšť 11°C

„Mutantí muž“ podstupuje děsivé modifikace: Černá kůže, rohy, kvanta piercingů i kusy uší v láku!

Autor: jžk - 
16. října 2020
15:56

Ten se toho nebojí. Nicola Saverina (27) z italské Aprilie, který si zušlechťuje tělo k obrazu svému, se však okolí děsí jako čerta. Není divu, extrémní fanoušek modifikací se transformoval v pozoruhodného mutanta, ze kterého padá brada!

Nicolò Saverino si začal pokrývat tělo černočerným inkoustem, když mu bylo 18. Nyní má již 70 % těla potetovaného – včetně obličeje a dokonce očních bulv. Sedmadvacetiletý mladík si mimo jiné prošel i bolestivým zákrokem, kdy si nechal rozdělit jazyk vedví, ve rtech má dvě zející díry a na obličeji 13 piercingů. Jeho čelo teď zdobí už 4 rohy.

„Mutant“ si dokonce nechal odříznout kusy svých uší, aby si je mohl uložit do zavařovačky. „Za své modifikace utrácím peníze, protože na sobě rád dělám změny a rád přijímám nové výzvy,“ popisuje pro většinovou společnost své masochistické chování Nicolò. „Krásu vnímám jinak. Nelíbí se mi společenské ideály krásy nebo idoly, dávám přednost originalitě bez kopírování ostatních.“

Mladý muž vyrůstal jen se svou babičkou a dědečkem, matka v jeho životě nehrála žádnou roli. „Vyrůstal jsem s mnoha problémy ve vínku, musel jsem překonat tolik překážek, které také částečně mohou za mou změnu vzhledu,“ přiznává. Jeho rodina ho v jeho konání podporuje a jsou šťastní, když je on šťastný, přesně takový, jaký je.

Nicolův jedinečný vzhled však mnoho lidí pohoršuje, on se však na negativní komentáře o svém vzhledu nesoustředí. „Mnoho lidí můj vzhled chválí, je to tím, že se mohu svobodně vyjádřit prostřednictvím velkolepého umění. Existují také skutečně urážlivé komentáře, které jsem se však naučil odfiltrovat. Někteří lidé totiž vkládají až příliš mnoho energie na to, aby odvedli od ostatních pozitivitu,“ popisuje mladík dva tábory komentujících, kteří se vyskytují na jeho instagramové stránce.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tongue trick 🤪 . . #tonguesplit #tonguetricks #tonguesplitting #tongueout #bodymodification #bodymods #alternative #gay #gayman #gayitaly #gayboysitalia #gayboy

Příspěvek sdílený Nicolò Saverino (@mutant_man_official),

Nicolò věří, že může podpořit ostatní, aby se přijali jako individualitu a nebáli se vyjádřit. „Život je pokřivený a může být těžký. Ale stojí za to žít. Buď spokojený sám se sebou a neboj se být svobodný. Nikdy se nemusíš bát toho, že pochopíš, kdo vlastně jsi. Máš jen jeden život, tak miluj, koho chceš. Měj odvahu se posouvat, ale buď u toho pokorný a projevuj druhým úctu,“ inspiruje svoje fanoušky.

Picsaba ( 16. října 2020 23:13 )

To by byl skvělý předseda pirátů.

Ladic_pijan ( 16. října 2020 23:03 )

Hodne velkym kladivem

Abatysexxx ( 16. října 2020 18:20 )

Proc se proboha rodi takový lidi? Zbytecna existence

n-o-m-a-d ( 16. října 2020 18:19 )

Ještě by potřeboval zatlouct do hlavy hřebíky jako Pinhead.

mislivec ( 16. října 2020 18:13 )

Ty nůžky jsou fakt boží. Ještě lepší čípek než Ken předělanej na Barbýnu. Palečky nahoru

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud