Opilé, špinavé a pozvracené: Tyto dívky to na Silvestra více než přehnaly

Autor: shp - 
2. ledna 2020
19:31

Opilé, nemotorné, špinavé, pozvracené a možná i pod vlivem nějakých zakázaných látek. Tyto dívky se na Silvestra 2019 rozhodně zpátky nedržely. Na Nový rok pak musely uznat, že to přehnaly. Všechny tyto šílené snímky pocházejí z velšského hrabství Swansea.

A jak je vidět, příchod Nového roku byl ve Swansea více než divoký. Mnoho dívek doslova neustálo nezřízené popíjení a zřítilo se na zem. V bezvědomí pak nevkusně dávaly na odiv to, co skrývají běžně pod sukněmi.

Ty, které měly doprovod, měly štěstí. Stejně jako ty, kterým se po odchodu z večírků podařilo udržet obsah svých žaludků a nevrhnout ho na ulici. Policie také musela zasahovat u několika výtržností a bitek opilců.

Swansea je prý ghetto

Swansea je nechutné ghetto, kde je šílené žít,“ napsal v diskuzi na webu Wales Online jeden z uživatelů. Nutno uznat, že v tomto hrabství bývají oslavy, ať už ledajaké, pravděpodobně vždy hodně akční.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

6gabri@... ( 18. února 2020 12:04 )

Hledám chlapa nebo dívku pro volný sex na webové kameře. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://fre­exxx­.x251­.best

MarkusHermann ( 3. ledna 2020 12:29 )

Jen v Karlových Varech na filmovém festivalu.

hogofogo173 ( 3. ledna 2020 09:04 )

Jó Swansea, tam to prostě žije.

bobeszchaloupky ( 3. ledna 2020 07:01 )

to se u nás nemůže stát

Templ ( 2. ledna 2020 22:00 )

Dnešní dívky jsou spíše dě.vky slovo dámajim nic neříká🤮🤮

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud