Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Legendární kapela SPS se loučí s kamarádem Petrem (†41): Pankáč tělem i duší podlehl zákeřné nemoci

Autor: chal - 
18. prosince 2019
12:16

Hudebníci z punkové kapely SPS oznámili svým fanouškům velmi smutnou novinu. V pondělí totiž jejich věrný fanoušek, kamarád a kolega Petr P. (†41) prohrál svůj boj s vážnou nemocí.

Všichni kamarádi Petra P. do poslední chvíle věřili, že nad zákeřným soupeřem vyhraje a vážná nemoc jeho tělo opustí. Opak se bohužel stal pravdou a muzikant, hudební fanoušek a především zapřísáhlý pankáč nakonec v pondělí 16. prosince chorobě podlehl.

Kapela SPS smutnou zprávu veřejnosti sdělila v úterý. „Slova jsou zbytečná, budeš nám chybět, kamaráde,“ napsali rockeři. Petr byl nejen jejich kamarád, ale také velký fanoušek, což ostatně dokládají i slova jedné z písní legendární kapely použitá na jeho parte. „Je tak blízko druhý břeh, ztracenou duši hledám tam, na těch prázdných zdech, nezůstaneš nikdy sám,“ stojí na smutečním oznámení.

Petrova smrt zasáhla mnoho jeho přátel z punkového prostředí. „Moc fajn týpek a kámoš, upřímnou soustrast celý rodině,“ napsal jeden z Petrových kamarádů. „Kamaráde náš, budeš nám tu chybět, upřímnou soustrast,“ přidala se nebožtíkova známá Dáša.

„Pankáč tělem i duší“, jak se píše na jeho parte, bude mít poslední rozloučení ve čtvrtek 19. prosince ve smuteční obřadní síni v Blansku. Po Petrovi zůstala manželka Eva a dva synové.

backsepur ( 18. prosince 2019 17:15 )

𝓌𝓌𝓌.𝐵𝒶𝒹𝑜𝑜.𝓇𝑒𝒹 - Toto je místo, kde se dívky snaží upoutat pozornost mužů

dama_s_kosou ( 18. prosince 2019 13:20 )

Splet si Ivan kombajn s tankem,
na záda si mošnu dal,
opasek si pevně utáhl
do ruky vzal samopal.
Kontrarevoluce řádí,
jedem Praze pomoci,
na cestu si posvítíme,
proto jedem za noci.
Co je to za civilizaci?
ptá se Ivan zděšeně,
tady mají lidi domy
a my spíme na seně.
Aby se civilizaci
trochu více přiblížil,
krade lidem tranzistory
jak ho Brežněv naučil.

Pecka!

Zobrazit celou diskusi
Další videa