Úterý 5. prosince 2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, sněžení -2°C

Na Vánoce měl partner opušťák: Mohl si užít s kým chtěl, říká britská učitelka

Na konci roku prý spousta lidí ráda upustí páru na vánočním večírku.
Na konci roku prý spousta lidí ráda upustí páru na vánočním večírku.  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: DH - 
27. prosince 2019
06:20

Učitelka z britského Devonu prozradila svůj recept na spokojené partnerství se svým partnerem Gregem. Během Vánoc mu prý povolovala milenky. Sama pak měla radost z toho, když jí kupoval drahé dárky jako odpustky.

Je to možná zvláštní, ale existují páry, které uznávají poněkud odlišný pohled na partnerskou věrnost než většina ostatních. Během pořadu „Tohle ráno“ na britské televizní stanici ITV svou zkušenost sdílela s diváky jednašedesátiletá učitelka Maria-Louise Warneová z Devonu ve Velké Británii. Ta prý tuto filozofii vztahu uplatňovala u svého dlouholetého partnera Grega.

„Na začátku prosince jsme odjeli na společný víkend a recepční tam na mého partnera dělala oči. Zeptal se mě, zda by ji mohl pozvat na drink, a já věděla, co přijde. Ale dovolila jsem to. Pro Grega byl sex jako potřeba, kterou prostě ukojil, nic jiného v tom nebylo,“ vylíčila žena podle Daily Mailu.

Od té doby prý Greg svoji partnerku podvedl čtyřikrát, vždy v období vánočních svátků. Někdy prý mladší ženy prostě pozval na vaječný koňak a cukroví a bylo zřejmé, co mělo dál následovat. Dokonce se Marie i ptal, zda se k němu a jeho milence nechce připojit, což ale odmítla. „Pro něj to o lásce nebylo, pro mě ano,“ vysvětlila s tím, že si ovšem náramně užívala, když jí provinilý Greg kupoval jako odpustky krásné vánoční dárky.

Podle Marie je období vánočních svátků plné záletů, a to i díky vánočním večírkům, kde často dochází k sexu mezi opilými kolegy. „Počítám, že většina manželek, stejně jako já, to ví. Jen to přehlížejí, aby měly snadný život a krásné drahé dárky,“ dodala. „Na konci roku spousta lidí ráda upustí páru. Opilecký sex s kolegou není nic, co by mělo být bráno vážně,“ uzavřela Marie.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud