Jednorožec existuje! Je to štěně a z čela mu roste druhý ocásek!

Autor: mav, lm - 
15. listopadu 2019
14:26

Psí útulek Mac’s Mission v americkém státě Missouri se zaměřuje na postižené pejsky, kteří mají problémy získat páníčky. Teď ho proslavilo jedno štěně zdeformované zcela neškodně, zato roztomile: z čela mu roste ocásek!

Asi desetitýdenní nalezenec dostal jméno Narwhal, po narvalovi – jednorožčí velrybě. „Druhý ocas není k ničemu připojený a nemá žádný význam, kromě toho, že z něj dělá NEJHUSTŠÍ ŠTĚNĚ SVĚTA!“ píše útulek s tím, že zatím nevidí ani důvod mu ho chirurgicky odstraňovat.

O Narwhala se sice po zveřejnění snímku strhla mela, útulek ho ale zatím nechce dát k adopci. Zaměstnanci ho chtějí nechat ještě chvíli povyrůst, aby zjistili, jestli mu druhý ocásek nebude způsobovat problémy.

Lidé se ale snaží pomoci alespoň finančně. Ve sbírce pro zařízení, které se stará převážně o postižené pejsky, se dosud sešlo přes 1200 dolarů (necelých 28 tisíc korun). A to převážně právě díky malému nevšednímu štěňátku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud