Studentka (†21) si myslela, že má chřipku: Za 4 dny zemřela na otravu krve!

Autor: rc - 
29. 8. 2019
16:57

Jedenadvacetiletá studentka ekonomie se několik dní necítila dobře, což přičítala chřipce. Když ale navíc dostala horečky a její stav se nijak nezlepšoval, Millie Wylesová (†21) se rozhodla, že půjde na pohotovost. Lékaři dívku hospitalizovali v nemocnici. Její stav se však stále zhoršoval a po čtyřech dnech zemřela na otravu krve na nemocničním lůžku. Rodina tragédii nemůže pochopit.

Millie Wylesová pocházející z města Sheerness ležícím v anglickém hrabství Kent byla poslána z práce domů poté, co se jí udělalo špatně. Dostala horečky a mylně se domnívala, že má jen chřipku. Stav studentky ekonomie Univerzity v Essexu se však nezlepšoval, a tak se rozhodla, že půjde na pohotovost.  

Nakonec musela být jednadvacetiletá Millie převezena do nemocnice St. Thomas v Londýně, kde o její život lékaři bojovali čtyři dny. Millie selhávaly orgány a přes veškerou snahu lékařů se ji už nepodařilo zachránit. Podle informací britského serveru Kentonline mladá studentka zemřela na otravu krve.

Rodina je z náhlé smrti Millie zdrcena. „Šla do práce a vrátila se domů a poté se rozhodla, že půjde na pohotovost. Nevěděli, zdali je to nějaký druh hrudní infekce. Bylo to děsivé a strašlivé. Všechno se stalo tak rychle a úplně nekontrolovaně,“ truchlí její máma Annie. „Byla laskavá. Nikoho nesoudila, pomáhala lidem bez domova a kupovala jim jídlo,“ řekla o své zesnulé sestře Emmy Piesleyová.

Blízký přítel nadějné studentky zahájil po tragédii na stránce Just Giving veřejnou sbírku. Získanou částku pak hodlá věnovat oddělení intenzivní péče, kde Millie ležela, ale bohužel prohrála svůj boj o život. „S dovolením rodičů Millie bychom rádi zahájili sbírku pro oddělení intenzivní péče v šestém poschodí ve východním křídle nemocnice St. Thomas v Londýně, kde se ze všech sil snažili zachránit život naší Millie,“ popsal na stránce Just Giving blízký přítel rodiny. „Millie byla štědrý a laskavý člověk, který by jistě uvítal tento druh podpory,“ stojí dále v prohlášení. Doposud se ve sbírce sešlo víc než 46 tisíc korun. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

8808 ( 1. září 2019 05:00 )

No dobře ale co kdybyste napsali kde k tomu přišla?
Denně umírají miliony lidí a píše se o tom snad?

Zobrazit celou diskusi
Další videa