Padl miliardový Eurojackpot! Kolik vyhráli sázkaři z České republiky?

Ilustrační foto
Autor: chal - 
23. 8. 2019
21:50

Padl více než dvoumiliardový jackpot loterie Eurojackpot! Dva čeští sázkaři si z pátečního losování odnáší dvě ze tří hlavních výher. Dosáhl jeden z nich na miliardy?

Páteční losování loterie Eurojackpot z žádného Čecha miliardáře neudělalo, dva tuzemští sázkaři si nicméně odnáší náplast v podobě milionových výher. Jednomu šťastlivci připadne za druhé místo pořadí přes 24 milionů, druhý shrábne za třetí místo lehce přes pět milionů. Více než dvoumiliardový jackpot připadl sázkaři z Finska.

Poslední velký český úspěch v loterii Eurojackpot si připsal sázkař, který letos v červnu natipoval svá čísla na internetu a získal Eurojackpot v hodnotě 1,421 miliardy korun. Dosud nejvyšší výhru v historii České republiky má na kontě sázkař z Pardubického kraje, jemuž šťastná čísla před čtyřmi lety v Eurojackpotu vynesla 2,466 miliardy korun.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Vox-populi ( 24. srpna 2019 10:24 )

Mě by trefilo asi už při výhře milion a oni vyhrajou stovky milionů a jsou v pohodě.. Nechápu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa