Nehoda atrakce na pouti: Smrtelné nebezpečí nastalo až těsně před odpalem!

Muži od atrakce čekali vzrušení, ale určitě ne smrtelné ohrožení.
Autor: shp - 
23. 8. 2019
22:04

Tak to bylo za pět minut dvanáct. Ve skutečnosti šlo ale o sekundy! Dva muži unikli o vlásek smrti ve floridském městě Panama City Beach. Nasedli na pouťovou atrakci zvanou katapult, která je měla odpálit do vzduchu. Jenže došlo k děsivé poruše!

Z toho se po...,“ posmívala se partnerka jednoho z mužů, zatímco je natáčela. Návštěvníkům však hrozil mnohem horší osud než zašpinění spodního prádla.

Těsně před odpalem totiž jedno z lan katapultu prasklo. Kdyby se tak stalo poté, co byla kabina s muži vystřelena do vzduchu, spadli by a s největší pravděpodobností zemřeli nebo utrpěli vážná zranění.

Jak uvedl Daily Mail, žena která natáčela video, vypověděla, jak oba muži šíleli, když zjistili, co se stalo. Z katapultu však byli vysvobozeni bez jakéhokoliv zranění. Do podobné ocelové klece si ale asi jen tak znovu nesednou.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

77fugas ( 24. srpna 2019 10:14 )

Pisálku, katapult má na každé straně dvě lana, právě pro případ, že by jedno selhalo, takže ty Tebou zmiňované katastrofické scénáře jsou zbytečné.

Zobrazit celou diskusi
Další videa