Turisté si stěžovali na příliš hlasité štěbetání ptáků, nakonec z hotelu odjeli dřív

Štěbetání ptáků bylo tak hlasité, že turisté odjeli z hotelu dříve.
Autor: ČTK - 
22. 8. 2019
07:05

Manželský pár z Mnichova si na dovolené v rakouském Zell am See v hotelu stěžoval na příliš hlučné štěbetání ptáků a žádal navrácení peněz. Ptačí cvrlikání bylo pro dvojici dokonce tak nesnesitelné, že z místa pobytu odjela o den dřív, informoval server oe24.at.

Zatímco většině lidí prozpěvování ptáků navozuje spíš libé pocity a i kvůli němu rádi vyrážejí do přírody, němečtí manželé si stěžovali, že kvůli cvrlikání nemohou spát. Rakouská televize Servus TV uvedla, že ptáci měli hnízdo přímo nad hotelovým pokojem, v němž se němečtí hosté ubytovali.

A protože jiný pokoj k dispozici nedostali, odjeli z místa předčasně. Nespokojený rekreant dokonce dal svou nelibost najevo v dopise zaslaném svazu rakouského turismu, živnostenskému odboru příslušného okresního hejtmanství, a hotelové asociaci. Takový pokoj by neměl být nikdy nabízen, uvedl rozhořčený pisatel.

Hotelu pohrozil, že pokud nevrátí peníze, dostane od něj a manželky špatné hodnocení na internetových portálech. Regionální šéf asociace hoteliérů Walter Veit to označil za vydírání. Kromě toho ptačí zpěv oficiálně není uznáván jako obtěžování hlukem.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

zlinacek ( 22. srpna 2019 10:33 )

Chyběl jim hluk Mnichova. .

jebuto ( 22. srpna 2019 08:53 )

Doporučil bych jim pro příště protiatomový kryt.

franz ( 22. srpna 2019 08:27 )

Asi to nemáte v hlavě v pořádku. Je úplně jedno jestli mne budí tramvaj nebo zvuky ptákú, sluníčkáři.

vikiki ( 22. srpna 2019 07:50 )

no ať si objednají pokoj ve středu velkoměsta, tam budou spokojení

europa ( 22. srpna 2019 07:16 )

Divní lidé. Já bych byl za takové ubytování rád. Tihle lidé ať radši sedí doma

Zobrazit celou diskusi
Další videa