Chlapec (3) šlápl na poklop od kanálu a propadl se do podzemí: Zachraňoval ho šokovaný táta

Chlapce (3) zachránil z kanálu jeho otec.
Autor: shp - 
13. 8. 2019
22:54

Nejhorší noční můru všech rodičů prožil manželský pár v čínském velkoměstě Cun-i. Na procházce jejich teprve tříletý syn šlápl na poškozený poklop od kanálu a ten se pod ním prolomil. Dítě spadlo do podzemí přímo před očima vyděšených rodičů.

Děsivou událost zaznamenala průmyslová kamera. Oba rodiče se zděsili, když jejich syn zmizel v kanálu. Otec však na nic nečekal a začal okamžitě jednat, uvedl Daily Mail.

Muž se natáhl do kanálu a začal synka hledat, aby se nepropadl ještě hlouběji do podzemí. Naštěstí se mu ho podařilo zachytit, vytáhnout a posadit zpět na chodník, hned vedle jeho mámy.

Chlapec vyvázl z incidentu silně otřesený, ale bez vážnějších zranění. V kanálu utrpěl jenom odřeniny. Otřesenou maminku po záchraně chlapce začali utěšovat kolemjdoucí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa