Ženu vyděsil doma pavouk velký jako talíř! Upal ho zaživa, radili jí

Ženu vyděsil v jejím domově obrovský pavouk.
Autor: shp - 
1. srpna 2019
14:26

Hororový šok zažila Australanka Laree Clarková, když se vrátila do svého domova v Bluewateru. Na stropě totiž našla obřího Huntsmanova pavouka. Okamžitě začala žadonit kamarády a známé na sociální síti, ať jí s nezvaným hostem pomohou.

Je tu někdo, kdo by mi pomohl odstranit tohle z mého domu? Hned!???,“ napsala na facebook. Aby lidé věděli, s čím se potýká, nahrála na sociální síť dvě fotky, jak se obrovský a strašidelně vypadající pavouk krčí v rohu na stropě.

Velký byl asi jako talíř, informoval britský list Daily Mail. Huntsmanovi pavouci patří ostatně k největším na světě. „Upal ho zaživa,“ napsala jí jedna žena. „V tuhle chvíli bude asi nejlepší podpálit celý svůj dům,“ dodal další muž.

Pavoukovi nebylo ublíženo

Jenže Laree se tvora zželelo a nechtěla mu ublížit. Nakonec na facebook napsala, že se jí ho podařilo z domu dostat živého a zdravého. Pomohl jí její soused. Z jejího příběhu se stal nejenom v Austrálii sledovaný virál.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud