Mafiánského synka zavrhl otec poté, co se nechal přeoperovat na ženu: Usmířili se po 25 letech ve vězení!

Autor: rc - 
28. června 2019
20:59

Daniela Lourdes Falangová (41) se narodila jako syn italského mafiánského bosse a měla převzít šéfovské křeslo. Daniela se však od malička cítila být ženou, s čímž se její otec nehodlal smířit. Nemluvili proto spolu dlouhých pětadvacet let a Daniela už ani nevěřila, že by spolu znovu navázali kontakt. Úplnou náhodou se však setkali ve vězení, kde si její otec odpykává doživotní trest…

Daniela Lourdes Falanga (41) se narodila jako chlapec v jižní Itálii. Vyrůstala v městě Torre Annunziata ležícím poblíž Neapole. Od dětství byla vychovávána svým otcem k tomu, že jednoho dne převezme "rodinný podnik" a stane se hlavou mafiánské rodiny. Ovšem Daniela se od dětství cítila být ženou.

Matka byla zděšena jejím zženštilým chováním. Daniela chodila do školy v ženském oblečení, kvůli čemuž ji ostatní děti šikanovaly, a proto dokonce přemýšlela o sebevraždě. Jednoho večera však viděla transgender herečku a zpěvačku Evu Robin a věděla, kam se její budoucnost bude ubírat.

Ve dvaceti letech podstoupila náročnou operaci v Římě, při které ji přeoperovali na ženu a nakonec se nechala pokřtít na Danielu. Otec se však s jejím životem smířit nehodlal. Jejich vztah se úplně rozpadl poté, co se rodina sešla v jeho obří vile v Neapoli. Tehdy oznámil, že Daniela jakožto jeho jediný syn bude novým šéfem jejich "rodinného podniku". S tím však Daniela nemohla souhlasit.

Její otec byl později zatčen a odsouzen na doživotí. Podle Daily Mail se jejich cesty náhodou střetly znovu po dlouhých pětadvaceti letech. Daniela jakožto aktivistka navštívila akci, která měla upozornit na diskriminaci a násilí, ve věznici, kde si její otec odpykává trest. Její otec vystupoval spolu s ostatními vězni v jedné hře a v davu zahlédl ženu, v níž poznal svého syna. Tehdy si konečně spolu po letech odloučení o všem promluvili a její otec ji konečně přijal jakožto ženu. Od té doby jsou spolu znovu v kontaktu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud