Putinova údajná milenka porodila: Dvojčata přivedla na svět na ostře střežené klinice

Autor: shp - 
21. 5. 2019
18:19

Ruský prezident Vladimir Putin (66) slaví. Tedy možná. Jeho údajná dlouholetá milenka Alina Kabajevová (36) prý porodila dvojčata. Dva chlapce měla začátkem měsíce května přivést na svět na přísně střežené moskevské klinice pro VIP klientelu. Kreml samozřejmě tato tvrzení nijak nekomentuje.

Zpravodajský web Daily Mail uvedl, že s šokující zprávou přišly internetové stránky listu Moskovsky Komsomolets. Článek však brzy zmizel a nedá se dohledat ani v nejhlubších zákoutích internetu. Někdo se postaral o to, aby ho nebylo možné vytáhnout ani z mezipaměti internetových vyhledávačů.

Vyklidili kvůli ní celé patro

Údajně bylo kvůli porodu dvojčat vyklizeno celé čtvrté patro Kulakova výzkumného centra pro porodnictví, gynekologii a kojenectví, aby mohla někdejší gymnastka, která na Olympiádě získala dokonce zlatou medaili, v klidu rodit. Než Alina dorazila, byla nemocnice důkladně prohledána.

Půlka lékařského týmu byla vykopnuta pryč z porodního sálu,“ uvedl zdroj pro Moskovsky Komsomolets. U porodu měl kromě ruského odborníka Gennadyho Sukhikha asistovat nejmenovaný italský porodník. Společně provedli císařským řezem porod. Obě dvojčata jsou prý zcela zdravá.

Po porodu zmizela

Alina měla po porodu zmizet neznámo kam. Informace, které jsou označovány spíše za zvěsti, nelze nikterak ověřit. Někdejší sportovkyně však byla před pár měsíci viděna bez těhotenského bříška. Putin se oficiálně rozvedl s manželkou Ljudmilou v roce 2014. Prezidentův soukromý a intimní život je přitom v Rusku považován za tabu, o kterém se nemluví.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jardahl87 ( 5. června 2019 21:42 )

Jo Venca KLAUS,to byl prý óbr šu.kalista !! Livie se mu moc nelíbila,ale vždy si našel pěknou holku i když stála pořádný prachy !!

jardahl87 ( 5. června 2019 21:38 )

krista2018: No nemůžou levobočka Vondry ukázat,protože je tak hezký jako jeho táta !! Rozšlápnutý knedlík !!!

jardahl87 ( 5. června 2019 21:32 )

tg.bb: Že jsi opravdový vůl a žáček debilního KALOUSKA jsi snad taky pochopil,nebo ne ????

Taxodxvedlex ( 22. května 2019 17:20 )

..že se nezeptají uklíteček

rentierskej ( 22. května 2019 16:43 )


tys to vystihl!

Zobrazit celou diskusi
Další videa