Zakomplexovaný miliardář (†65) zemřel kvůli svému malému penisu! Diamantový král nepřežil operaci na zvětšení mužství

Autor: Petr Šour - 
7. března 2019
12:04

Měl všechno, co si člověk může přát. Neskutečně prosperují diamantový byznys, nejluxusnější střešní byt v Monaku, v jeho ložnici se střídaly zástupy nejkrásnějších žen. Zabila ho ale marnivost a touha po větším mužství.

Na pařížské soukromé klinice přímo na Avenue des Champs-Elysees zemřel v sobotu jeden z nejbohatších a nejtajuplnějších mužů Evropy, Ehud Arye Laniado (†65). Skonal během operace na zvětšení penisu, uvedl britský deník Daily Mail. Během zákroku, kdy mu byla do jeho mužství aplikována speciální látka, ho postihl rozsáhlý infarkt, kterému navzdory veškeré lékařské péči podlehl.

Začínal jako masér

V Izraeli narozený miliardář s belgickým občanstvím Laniado začínal jako masér a ačkoli neměl prakticky žádné vzdělání, vypracoval se na jednoho z největších světových odborníků na surové i broušené diamanty. Jeho firma Omega Diamonds z Antverp vozila drahé kameny hlavně z Angoly a Konga. Jak uvedli jeho přátelé, Laniado kvůli svému malému vzrůstu trpěl silným Napoleonským syndromem a byl přímo posedlý svým zjevem. „Říkali jsme mu Argentinec, protože vypadal jako tanečník tanga. Ale měl ohromný talent na obchod a na oceňování surových diamantů,“ citoval The Sun jednoho z jeho společníků. Když se zrovna nevěnoval úpravě svého zevnějšku, nechal si od svého asistenta předčítat ze svých bankovních výpisů. To ho prý bavilo tak, že to dělal i třikrát denně.

Sídla a večírky

Přesné jmění Laniada není známé, i protože se vždy pohyboval na hraně zákona a měl věčné problémy s daňovými úřady. Tanečník vlastnil v Monaku jeden z nejluxusnějších střešních bytů v hodnotě 891 milionů korun a dům v kalifornském Bel Air, kde se pořádaly okázalé večírky s modelkami a Chateau Margaux teklo proudem.

Skandály

V 90. letech byl namočený do nelegálního vývozu zbraní do Angoly v hodnotě 18 miliard korun. Belgie po něm požadovala doplatky na daních ve výši 418 miliard korun. 14. března měl kvůli tomu Laniado znovu stanout před soudem.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

goral ( 5. července 2019 15:45 )

jdi do řiti s tvýma přípravkama, jednoduchá metoda na zhubnutí, je přestát se pžežírat a začít rozumně jíst!

goral ( 5. července 2019 15:42 )

jenže v textu není ani slovo o tom, jak velký to párátko mezi jeho nohama bylo dlouhý? Jinak to byl ale vůl, i s malým kašpárkem se dá zahrát hezký divadlo!

Lana Davis ( 7. března 2019 20:01 )

Unavený z neustálých pokusů o zhubnutí? Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > www.Takeslim.Com

liskabystrouska ( 7. března 2019 19:39 )

manželku nemel.. ale pritele panTeply

IQ_diskuse_Blesk ( 7. března 2019 17:30 )

Taky ho mám jen 22cm a vím jak z něj udělat 30. Kvůli tomu nemusel zhebnout blb.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud