Paterčata v září nenastoupí povinnou školní docházku: Nemusí

Autor: dce - 
1. 2. 2019
11:39

Paterčatům bude letoš už šest let, a tak je čeká povinná školní docházka. Rodina své děti také už pilně připravuje. Ale - už teď ví, že v září do školy nenastoupí!

Rodina paterčat na stránkách Rodinného centra Milovice v prvé řadě poděkovala všem, kteří jim poslali na Vánoce dárky včetně těch finančních. Právě z nich nyní platí přípavu pěti dítek na školu. „Paterčata od ledna 2019 navštěvují předškolní vzdělávací program Maxík, který jsme mohli díky dárcům hradit z transparentního účtu,“ vysvětlili rodiče dětí Alexandra Kiňová a Antonín Kroščen.

Ačkoliv oslaví své šesté narozeniny už v červnu, škola je v září nečeká. Čeká nás 5x příprava dětí na ZŠ. Děti jsou narozeny v červnu, proto požádáme o odklad školní docházky,“ popsali.

Paterčata Michael, Martin, Daniel, Alex a Terezka nastoupili předloni v září do školky a hned je zde rozdělili. Konkrétně do dvou tříd, což podle slov maminky Alexandry, dětem jen prospělo. „Cestou ze školky si děti povídají, co v které třídě dnes dělaly,“ vysvětlila. Děti se už od počátku do školky těší a loni v létě za přístup k dětem rodiče poděkovali i veřejně místním učitelkám.

Podobně jako před nástupem do školky, už teď rodina čeká velké výdaje - však taky veškeré školní potřeby budou muset kupovat 5x! „Chystáme se již raději dopředu a kromě pravidelného procvičování dovedností již začínáme shánět první pomůcky do ZŠ,“ dodali rodiče.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa