Středa 17. srpna 2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena
Polojasno 32°C

Žena (65) o Vánocích porodila zdravou holčičku. Je to vzácný dar, raduje se manžel (80)

Autor: rc - 
27. prosince 2018
18:15

Na Boží hod vánoční porodila holčičku pětašedesátiletá rodička! Žena, která pochází z Indie, přivedla na svět holčičku, kterou má se svým manželem Hakimem Dinem, jemuž je osmdesát let.

Vánoční zázrak se odehrál na Boží hod v Indii. Pětašedesátiletá žena na první svátek vánoční dostala porodní bolesti a byla převezena do nemocnice v indickém Kašmíru, kde přivedla na svět dítě! Stala se tak nejstarší ženou na světě, která v tak vysokém věku otěhotněla přirozeně.

Žena, která se svým manželem Hakim Dinem, jemuž je osmdesát let, vychovává již syna (cca 10 let), přivedla na svět holčičku. Podle informací britského deníku DailyMail jsou matka i dítě v pořádku. Lékař Šabir Sidiqui uvedl, že je to opravdu vzácný případ. „Obvykle menopausa u žen v Indii nastává kolem 47 let. Když nastane, tak je nemožné otěhotnět. Tohle je vzácný případ,“ uvedl.  

Její manžel Hakim po narození dcery děkoval Allahovi za tak drahocenný dar, ale postěžoval si, že rodina bude potřebovat finanční pomoc.

Nejstarší matkou na světě je Indka Daldžindar Kaur, která v roce 2016 ve dvaasedmdesáti letech přivedla na svět syna. Počala však umělým oplodněním. Stejně jako Španělka Maria del Carmen Bousada de Lara, která v roce 2006 v 66 letech přivedla na svět dvojčata.

Video se připravuje ...
Další videa