Mladík připravoval žádost o ruku 3 měsíce a pak... všechno zkazil drzý cyklista!

7. 12. 2018
14:46

O romantické žádosti o ruku sní snad každá žena. To moc dobře ví Američan Blake Martin (25), který pro svou přítelkyni Shannon Keene (24) připravoval žádost o ruku neuvěřitelné tři měsíce! Když však nastala ona velká chvíle a on se jí ptal, zdali si ho vezme, přišla katastrofa! Všechno mu totiž pokazil cyklista!

Dlouhé tři měsíce Blake Martin připravoval žádost o ruku. Čtyřiadvacetiletý vysokoškolský student vybral správné místo a dokonce i správnou dobu. K velkolepé události zvolil dřevěný most v parku Cherokee v Kentucky a jako vhodné datum vybral 9. listopad, kdy je park zapadaný barevným listím a o to romantičtější.

Když konečně nastal velký den, pověřil svou kamarádku z univerzity Christine Calacsan, aby všechno natočila a se svou přítelkyní Shannon Keene vyrazil na ono vybrané místo. Shannon řekl, zdali by se neotočila zády a nedívala se z mostu na scenérii, jelikož chce vyzkoušet svůj nový foťák.

Pohledná blondýnka se sice podivila, ale otočila se. V tu chvíli si klekl na koleno a  stačil říct jen: Vezmeš…? Hned na začátku věty ho totiž utnul cyklista, který v oranžové bundě prolítl mezi zamilovaným párem! „Byl jsem strašně nervózní. Všechno se stalo tak rychle. Klesl jsem si na koleno a něco oranžového jen prosvištělo kolem a zakřičelo: Promiň! Bylo to šílené,“ řekl pro DailyMail. Vtipný okamžik zachytila ukrytá kamarádka na foťák.

Pro Blaka však nakonec vše dopadlo dobře a jeho úsilí nepřišlo vniveč. Shannon, studentka práv, mu totiž řekla ano! „Myslela jsem si, že se jdeme fotit jen tak pro zabávu. Byli jsme  na tom malém mostě, když mě Blake požádal, ať se podívám  na říčku kvůli fotce. Nevěděla jsem, proč chce, abych se fotila sama, když jsme se měli fotit spolu. Poté jsem se otočila a on byl na koleni. Byla jsem v šoku. Poté řekl: Moc tě miluju a chci strávit život s tebou. Vezmeš si mě?“ vzpomíná na romantickou chvíli Shannon.

„To bylo ve chvíli, když ten muž proletěl kolem nás na kole tak rychle, že jsem to sotva zaznamenala,“ dodala. Přestože došlo k zasnoubení již nyní, svatba se do roka a do dne konat nebude. Pár se hodlá vzít až za dva roky.

offline ( 7. prosince 2018 18:14 )

Za dva roky už ani nebude vědět, že ji znal.

oxygene.p ( 7. prosince 2018 17:11 )

Z toho plyne , že nejen v Česku pumpičkáři škodí kde mohou. Evidentně je to celosvětové zlo.

aIIahakbar ( 7. prosince 2018 16:59 )

Přesně tak. Jako správný amík měl mít na rameni zavěšená saqmopal a granáty kolem pasu.

honzazchaIoupky ( 7. prosince 2018 16:51 )

a co my s tím?

ivoadler ( 7. prosince 2018 16:25 )

Žádost o ruku musí být romantická, jinak je neplatná. Tak, a teď si ho nevezme!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa