Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Zásnuby v New Yorku překazil pád prstenu do kanálu. Romantiku zachránila policie

Autor: nkov - 
3. prosince 2018
13:55

Zásnuby v New Yorku byly pro britský pár nečekaným dobrodružstvím, zásnubní prsten tu místo prsteníčku skončil na dně kanálu. John Drennan (36) a Danielle Anthonyová (34) se ale dočkali pomoci ochotných policitů městského sboru, kteří v pohotové akci prsten vytáhli. A zachránili tak páru romantickou dovolenou, píše web televize Sky News.

Dvojice byla na dovolené v New Yorku po deseti letech vztahu, turisté nevynechali žádné ze známých míst. Klíčový problém nastal na Times Square. Jen pár hodin poté, co John přítelkyni požádal o ruku, o prsten opět přišli - spadl totiž přímo do kanálu. S prekérní situací šli za policií, nikdo jim však nebyl schopný pomoci a pár nejdřív odešel s prázdnou. Nezanechali na sebe navíc žádné kontaktní informace.

Policistům to ale nedalo a na místo se vydali ještě druhý den ráno. To už byli při hledání úspěšnější. Dalším krokem bylo zkontaktovat majitele. I to se nakonec podařilo přes sociální sítě. „Bylo to naprosto šílené,“ řekla pro Sky News Danielle. „Nemůžu uvěřit, že ho našli!“ zaradovala se.

John: Vyčkával jsem na správný moment

„Byli jsme všude – Brooklynský most, Times Square, Central Park – všude byl ruch a spousta lidí a já se jen snažil vyčkat na ten správný moment,“ zmínil John, který celou cestu po velkoměstě kontroloval, jestli mu z kapsy krabička s prstenem nevypadla.

„Případ uzavřen,“ napsali strážníci na oficiální Twitter policie, když se jim podařilo předat ztracený prsten. „Nevíme jak lidem a policii v New Yorku poděkovat,“ řekla dojatě Daniella a John dodal: „Rozhodně je zmíníme na svatbě.“

Ztrátu prstenu se dokonce podařilo zachytit na kameru:

Video Ztrátu prstenu se podařila zachytit na kameru - Twitter/NYPD NEWS

koliaska ( 22. února 2019 02:53 )

Tak to je úplná noční můra. Nedokážu si představit, že by se něco takového stalo mně. Ještě, že to dobře dopadlo. Přecejen zásnubní prsteny nejsou úplně levná záležitost. I když je pravda, že můj muž ten, který nosím já sehnal celkem levně. Konkrétně tady: https://www.sperky-prsteny.cz/zasnubni-prsteny-s99CZ

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud